Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sn33zz___

sn33zz___

Dołączył 2 dni temu
  • Obserwuj
  • Akcje 115
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 115
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
Wiezien_grywideo_Ziemia
Wiezien_grywideo_Ziemia
31 min temu
  • 2
#przegryw Nie ma dzień dobry od @power-weak bo nie bedzie tu dla wiekszości Chłopów dobry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ przed chwilą via Wykop
  • 0
@Wiezien_grywideo_Ziemia: I dobrze, wkurzający jest ten NPCet
  • Odpowiedz
amozetoostatniraz
amozetoostatniraz
8 min temu
  • 0
Idę na pogrzeb somsiada, ale o 10 to jeszcze u nas pogrzebu chyba nie było. Dziwna godzina

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ przed chwilą via Wykop
  • 0
@amozetoostatniraz: nie istnieje coś takiego jak damski przegryw
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 2 godz. i 2 min temu
  • 1
Jedziecie gdzieś na wakacje? W sensie gdzieś dalej niż wojewódzkie 50km od miejsca zamieszkania, tak na kilka dni

#przegryw

Czy wyjeżdżasz gdzieś na wakacje?

  • Tak, ja wakacj0ski 24.2% (8)
  • Nie, nie stać mnie 27.3% (9)
  • Nie, bo wolę piwnicę 30.3% (10)
  • Jeszcze nie wiem 3.0% (1)
  • Tylko spierdotripy w okolicy 15.2% (5)

Oddanych głosów: 33

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melancholia_
Melancholia_
1 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@sn33zz___: tag jezdzi za granice na wakacje w wiekszości ale mnie nie stac bo ja trukel
  • Odpowiedz
shadowping
shadowping
1 godz. i 46 min temu via Android
  • 0
@sn33zz___ ja nigdy nie podrozowal
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 7 godz. i 47 min temu
  • 2
Niski wzrost zdefiniował mi całe życie jako wyrzutek
#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
7 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 2
@sn33zz___: naruto mial gorzej..
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 8 godz. i 31 min temu
  • 11
Czas na nockę w kołchozie

#przegryw
sn33zz___ - Czas na nockę w kołchozie 

#przegryw

źródło: 1000006233

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___
Autor
8 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@Mechamaru: Odpoczywa po sprawdzaniu reakcji
  • Odpowiedz
Adorator
Adorator
8 godz. i 37 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 8 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 1
@Adorator: Naruto miał lepiej
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 8 godz. i 54 min temu
  • 2
Słuchałem o nim trochę podcastów i czytałem książki to gość prowadził swoje własne państwo podziemne, a do tego finansował je samodzielnie z prowadzonych przez siebie firm
W pewnym sensie go podziwiam, bo byl geniuszem, gdy wysłał samochody pułapki żeby odwrócić uwagę od tego co chce zrobić na wyspie pełnej studentów
Trvkel prawdziwy

#przegryw
sn33zz___ - Słuchałem o nim trochę podcastów i czytałem książki to gość prowadził swo...

źródło: 1000006614

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best_One
Best_One
9 godz. i 57 min temu
  • 2
#przegryw

Na jakiej umowie pracujecie?

  • Umowa o pracę. 85.4% (41)
  • Umowa zlecenie. 14.6% (7)

Oddanych głosów: 48

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 9 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@Best_One: na pakcie z diabłem
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
10 godz. i 31 min temu
  • 0
Hej, na uczelni mam takiego wykładowcę, który jest dla studentów w trakcie zajęć chamski i rzuca niestosownym i uwagami do studentów.

Na kolejną uwagę w stylu ,,kogo on musi tu uczyć i żebyśmy się ogarnęli, bo nie wie co ze sobą zrobić widząc naszą głupotę odpowiedziałem, żeby się zwyczajnie powiesił z korzyścią dla społeczeństwa.

Ogólnie grupa mnie popiera, bo gościu już przeginał, a ja jednak wiem, że odpowiedziałem może zbyt mocno.

Czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 10 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture:

Hej, na uczelni mam takiego wykładowcę


Dalej nawet nie musze czytać, wypad z tagu studenciak
  • Odpowiedz
David_Rabbits
David_Rabbits
10 godz. i 23 min temu
  • 4
#przegryw No, no - to wszystko prawda. :(
Tym czasem sylwetka tego "chudego szczura" "biednego przegrywa" posiadającego własnościową kawalerkę, dwa samochody i motocykl (oraz prawdopodobnie działkę) w komentarzu.
David_Rabbits - #przegryw No, no - to wszystko prawda. :( 
Tym czasem sylwetka tego "...

źródło: Screenshot_20260623-204614-970

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 10 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 4
@David_Rabbits: I to 11 lat temu taka forma to strach pomyśleć jak teraz wygląda, pewnie jak Arnold
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 10 godz. i 35 min temu
  • 3
25lvl a jeżdżę do kołchozu rowerem bo nie stać mnie na auto, do tego widzę oskarków po 18 lat co szaleją na mieście w swoich beemkach, czasem mnie zaczepiają i coś krzyczą żeby sie popisać
Odechciewa się żyć w takim świecie

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___
Autor
10 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@majkel_scofield: Zapomniałem cię na czarną wrzucić, była żona się odzywa?
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
10 godz. i 43 min temu
  • 2
Gdybym jadł co dzień chipsy/kebaba to miałbym teraz dobrą sylwetka a tak to zmarnowałem parę lat na siłowni bo za mało jadłem i nie urosłem bo nie byłem w stanie przejeść więcej i jestem chudym szczurem #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 10 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: ok Dariusz
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 12 godz. i 34 min temu
  • 6
Tagowy teatr dla gojów vel Darek
Większego hipokryty tutaj nie ma

#przegryw
sn33zz___ - Tagowy teatr dla gojów vel Darek
Większego hipokryty tutaj nie ma

#przeg...

źródło: 1000006613

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
12 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 2
@sn33zz___: on czesto odklejki łapie, nie daje go na czarno bo czasami beczke mam xD
  • Odpowiedz
ff99plpowrot
ff99plpowrot
12 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 1
@anonanonimowy321: prawie każdy tak tak robi jak to jest możliwe a nie że "trzeba" 250+ godzin w pracy siedzieć
  • Odpowiedz
Scrooge_Ebenezer
Scrooge_Ebenezer
14 godz. i 14 min temu
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 14 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 20
@Scrooge_Ebenezer: Nie musisz mieć ubezpieczenia w przypadku ugryzień przez psa, na SORze ci udzielą pomocy w takim wypadku
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 14 godz. i 18 min temu
  • 2
Nie wyłudzaj blików nie warto

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
14 godz. i 29 min temu
  • 2
#przegryw kobiety nie mają czegoś takiego jak serce, 40 latka która ma dziecka zdradzała ze mną swojego mężą (ja rocznik 93) tylko dlatego że nic, beż żadnego dobrego powodu. pytałem jączy ją źle traktuje, bije czy nie zajmuje się dzieckiem czy co, ale nie, po prostu, sama nie wiedziała czemu. dlatego właśnie nigdy nie będę w żadnym związku, bo kobiety to ....
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 14 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 2
@hatsune_miku1993: ok 0ski

40 latka która ma dziecka zdradzała ze mną s


Dalej nie czytam
  • Odpowiedz
sn33zz___
sn33zz___ 14 godz. i 45 min temu
  • 12
Zobaczysz jak będziesz grzeczny miły to dziewczyna się sama znajdzie, one lubią kulturalnych i dobrze wychowanych facetów, masz jeszcze czas - spokojnie

#przegryw
sn33zz___ - Zobaczysz jak będziesz grzeczny miły to dziewczyna się sama znajdzie, one...

źródło: 1000006427

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walicwasss
walicwasss
16 godz. i 48 min temu
  • 1
Mądra Milutka Zielonko


@sn33zz___

Zostaniesz moim przyjacielem na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 16 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
@walicwasss: ciagnij druta atencjuszu
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
23 godz. i 3 min temu
  • 3
Kocham cię @Black_Rabbit_of_Inle

#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sn33zz___
sn33zz___ 22 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 3
@walicwasss: po co takie rzeczy piszesz na tagu? Nie możesz mu tego na pv napisać? Kogo z nas to obchodzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Qaszq

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking