Zielony z rana wrzucił bodaj dwa wilmy z tego lokalu, co go wczoraj pogonili za specyficzną woń, ale widzę, że już są usunięte. Ktoś może pobrał i gdzieś wrzucił? Szkoda było czasu na statywa, ale skoro usunął to może nagrał się proces deprezesyzacji pomieszczenia.
#kononowicz