#erecepta Witam Czy jakbym brał z receptomatu/erecept, salbutamol (tabletki, 3 opakowania) to byłby jakieś problemy? Może ktoś z was brał? Dodam że nigdy nie miałem tego przepisanego przez lekarza.
@somskia: Tzn. brałem kiedyś od nich tianeptynę/trazodon (na bezsenność) to bez problemu wypisali. Tylko problem teraz polega na tym, że dzisiaj chyba nikt nie wypisuje salbutamolu w tabletkach, jedynymi wskazaniami jest poteżna astma albo równie duże POChP co dla mojego wieku byłoby bardzo dziwne bo mam te 20-kilka lat XD
Witam
Czy jakbym brał z receptomatu/erecept, salbutamol (tabletki, 3 opakowania) to byłby jakieś problemy? Może ktoś z was brał? Dodam że nigdy nie miałem tego przepisanego przez lekarza.