dlycs dlycs przedwczoraj, 16:03:05 0 + Co się dzieje z torrentleech PL?Awaria czy...?Kolega pyta xD#torrent #torrenty #p2p
marek-dzitko marek-dzitko wczoraj, 11:42:13 via Wykop 1 + Jakis czas temu tez byla awaria prawie 2 dni, weekend jest, serwer padl i pewnie nie ma kto sie tym zajac.
marek-dzitko marek-dzitko 16 godz. i 48 min temu via Wykop 1 + Najdluzsza awaria TL jaka pamietam miala 4 dni, wiec jest jeszcze nadzieja :p
Awaria czy...?
Kolega pyta xD
#torrent #torrenty #p2p