Czy ktoś też ma problem z aplikacją #fuelio oraz tworzeniem kopii zapasowych/przeniesieniem danych na drugi telefon (chodzi o trasy)? Próbowałem wszystkiego, pobieranie kopii pełnej, pliku csv, przez dysk google i dropboxa i nic. Albo błąd "brak danych" albo folder pusty. Już mnie szlak z tym trafia. @adek coś się stało z apką czy jak? W jakim folderze znajdę pliki z trasami żeby spróbować ręcznie przenieść, bo tego też nie
@adek: no właśnie nie mam tankowań, tylko trasy sobie rejestruję. To już wszystko jasne skąd ten błąd może być. Czyli jak dodam jedno tankowanie to już powinno być ok? Spróbuje tak zrobić jutro i dam znać :D. A tak przy okazji ile może trwać eksport takich tras (mam ponad 3800 tras - 51 kkm)? Na Drive Google leci już 2 h i końca nie widać :O).
A tak przy okazji ile może trwać eksport takich tras (mam ponad 3800 tras - 51 kkm)? Na Drive Google leci już 2 h i końca nie widać :O).