Mirki
Jak się nazywał dawniej mail od microsoftu?
na literkę L jak Lena, zapomniałem a muszę się zalogować do #bojowkawindowsphone
#kiciochpyta #windowsphone
Jak się nazywał dawniej mail od microsoftu?
na literkę L jak Lena, zapomniałem a muszę się zalogować do #bojowkawindowsphone
#kiciochpyta #windowsphone
Jak już wiecie z naszego wcześniejszego komunikatu, w nocy miała miejsce dość spora aktualizacja serwisu. Rzeczą, która mogła Wam się dzisiaj rzucić w oczy jest brak napisu “nowy” na belce pod logo Wykopu - obecnie nie ma już podziału pomiędzy nowym a starym Wykopem. Jest jeden Wykop :-)
A co się zmieniło?
Wprowadziliśmy
źródło: comment_ZnR6nk2PtQyJQ1YUpWyoLOzVMFX7owje.jpg
Pobierz