Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
deacon132
deacon132

deacon132

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 3
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (2)
  • Komentowane (1)
  • Plusowane (0)
deacon132
deacon132
deacon132 12.07.2025, 15:21:47
  • 0
Hejo!
Padł mi mój obecny telefon, totalnie wykrzaczył się dotyk i przymierzam się do zakupu nowego.
Chciałbym kupić samsunga s24fe z racji 7 lat aktualizacji.
Czy samsung s24FE serio jest taki tragiczny? Opinie z reddita są bardzo rozbieżne, 5 osób chwali, później 10 narzeka, a na końcu 15 znów chwali, jeśli chodzi o przegrzewanie się.
Jak to wygląda u Was? Przegrzewa się Wam s24 fe?
Dzięki za opinie!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mozzq
mozzq
14.07.2025, 19:47:15 via Wykop
  • 0
@deacon132: Ja chciałem zmienić S20FE na S24FE i niestety zwróciłem, bo aparaty to była tragedia, tylne jak i przedni.
Dużo szumu na zdjęciach, zdjęcia w automacie w nocy na S20FE wychodziły dobre, zdjęcia w automacie w nocy na S24FE tragiczne, dopiero na manualnych ustawieniach mogłem uzyskać jakość podobną jak na S20FE...
Przednia kamerka przy selfie w słabym oświetleniu tak podbiła kolory, że na twarzy miałem źółte plamy, w dobrym oświetleniu
  • Odpowiedz
kakodyl
kakodyl
25.07.2025, 16:20:19 via Wykop
  • 0
@Sakaton: OneUI mi się bardzo podoba i moim skromnym zdaniem to najlepsza nakładka na Androida z jaką miałem do czynienia. Używam tego na S23 Ultra i Tab S10 +
  • Odpowiedz
deacon132
deacon132
deacon132 03.11.2024, 15:41:22
  • 0
Hej!
Kilka dni temu za namową kumpli i setkami pozytywnych przeczytanych opinii kupiłem #markus #ikea
Niestety po kilku godzinach siedzenia od złożenia czułem ból w lewym udzie, śrubka od mechanizmu przebijała się przez siedzisko powodując ucisk, po jej poluznieniu pomogło na kilka chwil, ale ból powrócił, dodatkowo miałem wrażenie, że siedzę na samej desce a gąbka nic nie daje.
Poszedłem do sklepu i wymienili mi siedzisko na całkiem nowe, teraz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotele_brastech
fotele_brastech
03.11.2024, 18:34:59 via Android
  • 1
@deacon132 jeśli na tych Markusach na wystawie rzeczywiście siedziałeś tyle samo czasu co na swoim nowym i nie odczułeś tego wrażenia ucisku to znaczy, że te egzemplarze na wystawie są już wysiedziane. Twoje udo układa się w ten profil ugniecionej pianki i dlatego nie odczuwasz dyskomfortu. To jedyne logiczne wyjaśnienie
  • Odpowiedz
fotele_brastech
fotele_brastech
03.11.2024, 19:50:15 via Android
  • 0
@deacon132

To jest jedyne sensowne wyjaśnienie takiej sytuacji. Z opisu jasno wynika, że modele z ekspozycji były dużo wygodniejsze niż ten "domowy".
Chociaż tak zupełnie szczerze wydaje mi się, że to tylko takie złudzenie. W domu zająłeś typową dla swojego stanowiska pozycję i finalnie takie masz odczucia z siedzenia w Markusie. W sklepie to po prostu tylko przymierzanie.

Zresztą trzeba zrozumieć, że w Markusie siedzisko to tylko płaska płyta meblowa z
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking