Hehe, no i mimo info na stronie #apple i na sledzeniu paczki przez #ups dzisiaj nic nie przyjdzie. Wg infolinii „paczka zostala przesunieta na poniedzialek ale nie wiadomo dlaczego” xD
konto usunięte via Zakop
Rocznica
od 18.01.2026
Gadżeciarz
od 27.10.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking