Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Yodei
Yodei

Yodei

Dołączył 9 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1431
  • Znaleziska 60
  • Mikroblog 1371
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
ddkcz
ddkcz
12.01.2018, 08:36:58 via Android
  • 1
Mirki, zmieniłem sieć na virgin mobile i nie mogę wysyłać smsów. Niepokojące. Ktoś coś?

#virginmobile #telefony #sieci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yodei
Yodei
Yodei 12.01.2018, 09:00:54
  • 0
@ddkcz: pewnie kwestia ustawień, poczekaj z jeden dzień ewn. napisz do nich jak będzie się problem utrzymywać.
  • Odpowiedz
Yodei
Yodei
Yodei 31.12.2017, 18:35:11
  • 3
Czego życzą sobie Państwo w nowym nadchodzącym 2018 roku? #sylwesterzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yodei
Yodei
Yodei
Autor
31.12.2017, 18:38:58
  • 1
@Kacpa100: A tak konkretniej?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yodei
Yodei
Yodei 27.12.2017, 12:25:24
  • 2
Na dniach sprzedaje konsole #ps4 - chciałbym aby nowy nabywca mógł korzystać z gier kuoionych ale żeby nie miał dostępu do jakiś wrażliwych danych. Jakieś protipy? Czytałem coś o przywróceniu do ustawień fabrycznych, ale szczerze mówiąc zielony jestem w temacie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierre_Nietzsche
Pierre_Nietzsche
27.12.2017, 12:49:16
  • 2
@Yodei: jakichs*

no wyczyszczenie dysku zlikwiduje wszystko, takze nie bedzie mial w co grac
jak zostawisz mu zalogowane konto to bedzie mogl grac, pisac i wyzywac ludzi w twoim imieniu, ale nie zaloguje sie do konta przez przegladarke itd.

wydaje mi sie, ze nie ma rozwiazania pomiedzy, ale moge sie mylic
  • Odpowiedz
Segr3gator
Segr3gator
27.12.2017, 14:14:23
  • 1
@Yodei: duzo masz tam gier? jak malo to zaindtaluj je na dysku, zostaw swoje konto na liscie uzytkownikow alebzmien haslo, gry mu beda chodzic a na twoje konto nie da rady sie zalogowac
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.01.2023

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking