Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Velion

Velion

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26379
  • Znaleziska 187
  • Mikroblog 26192
  • Obserwujący 54
  • Obserwowane 25
  • Dodane (3919)
  • Komentowane (6508)
  • Plusowane (15765)
Velion
Velion 09.06.2026, 16:07:28
  • 3
#kryptowaluty Poniedziałek na fejku i w dół
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 06.06.2026, 15:39:16
  • 2
#kryptowaluty #algo
Velion - #kryptowaluty #algo

źródło: IMG_20260606_173835

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
06.06.2026, 16:21:08 via Android
  • 2
@Velion: hahaha albo coś jest odporne albo nie jest, to kwestia 0-1
  • Odpowiedz
Velion
Velion
Autor
06.06.2026, 16:30:42 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: no to algo ma 1
  • Odpowiedz
Velion
Velion 04.06.2026, 18:33:04
  • 5
#kryptowaluty #bitcoin Nawet nie ma kto małp wklejać na tagu za to piszą o jakichś politycznych rzeczach, schodzicie na psy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grypa-grypowska
grypa-grypowska
04.06.2026, 19:47:52 via Wykop
  • 2
@Velion: szanujmy sie, ja wkleje malpy jak bedzie ponizej 100 usd
  • Odpowiedz
Abc123cba123
Abc123cba123
Abc123cba123
04.06.2026, 19:57:20 via Wykop
  • 1
@grypa-grypowska: czyli nigdy
  • Odpowiedz
Velion
Velion 04.06.2026, 10:52:21
  • 2
#kryptowaluty nie no jak ostatnio patrzyłem to było 65k i myślę ale z--------a a tu już 62, ładnie lecimy w tym czerwcu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobinhoodEU
RobinhoodEU
04.06.2026, 10:55:07 via Wykop
  • 1
@Velion: no ladnie leci, moze na 59999 poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Velion
Velion 03.06.2026, 03:32:10
  • 4
#kryptowaluty Poważny rynek, dojrzały rynek i super cykl tymczasem jeden chłop zaczął sprzedawać i lecimy jak Shitcoin jakiś XDD
Velion - #kryptowaluty Poważny rynek, dojrzały rynek i super cykl tymczasem jeden chł...

źródło: images (10)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dustaf1
Dustaf1
03.06.2026, 04:22:24 via Wykop
  • 3
@Velion: to nie wina Saylora, i tak byśmy tu poszli. Zresztą to jest niesamowite co oni robią z ulicą. dwa miesiące temu albo trzy jak jeszcze było 60-65k i leciało na te 80+ to wszyscy shortowali a grubas pchał do góry. Co teraz robią jak to spada? Ulica longuje każdy spadek od tych 80k bo tak poubierali w nadzieje na 90-100k. Funding dodatni, dymanie i zjeżdżalnia jak przy 96-97k żeby
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
03.06.2026, 08:10:08 via Wykop
  • 0
@Velion: Ale on sprzedał pierwsze 32btc kupione 3x taniej więc hajs się zgadza

Jegertillbake miał rację 8 lat trzymać i sprzedawać partiami
  • Odpowiedz
Velion
Velion 01.06.2026, 12:33:43
  • 7
#kryptowaluty (╯︵╰,)
Velion - #kryptowaluty (╯︵╰,)

źródło: c8933218-a4ca-4767-8464-355af3a84169

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Instynkt
Instynkt
01.06.2026, 12:49:20 via Wykop
  • 0
@Velion: chcę taniej
  • Odpowiedz
Velion
Velion
Autor
01.06.2026, 14:34:20 via Wykop
  • 0
@Instynkt: tanio już było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Velion
Velion 30.05.2026, 10:49:27
  • 2
#kryptowaluty #algorand Eh złowiek chciał dokupić jak będzie przy 10c na spocie czekał ładnie wczoraj przy tym podbiciu do góry, trochę zaczęło spadać i myślałem że rano ładnie dziś dokupie to znowu poleciał jeszcze dalej, no i to są dopiero problemy dokupić czy nie bo idzie w górę to co masz, problemy algorandowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
30.05.2026, 11:01:23 via Wypiek
  • 1
@Velion czy ty chcesz mi powiedzieć że zwątpiłeś? Krzysztofie proszę nie wątp i kupuj
  • Odpowiedz
Velion
Velion
Autor
30.05.2026, 11:44:19 via Wykop
  • 1
@berlinale: lepiej kupić taniej i więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Velion
Velion 28.05.2026, 16:13:15
  • 10
#kryptowaluty Mądrego to zawsze miło posłuchać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Velion - #kryptowaluty Mądrego to zawsze miło posłuchać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡...

źródło: IMG_20260528_181241

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
28.05.2026, 17:48:20 via Wykop
  • 4
@Rafmi: Moze dlatego ulubiony, ze to jedyna osoba, która tutaj cos nadal postuje

Wykop zdechł, grajcie w arc raiders i jeździjcie rowerem minimum 8 lat zamiast scrollowac to g---o
  • Odpowiedz
memforis
memforis
28.05.2026, 21:31:00 via Wykop
  • 2
@RobinhoodEU: jesteśmy w bear market. w dłuższej perspektywie (jeśli traktujesz dane aktywo jak lokatę w banku), analizując np. wykres Solany są to 2 lata, czyli wtedy ATH wybiłoby prawdopodobnie we wrześniu 2028. wytrzymasz tyle? czy uprawiasz h----d i liczysz na szybkie zyski? jeśli chodzi o BTC to spodziewałbym się ATH prawdopodobnie w tym samym czasie, ale większe ruchy mogą nastąpić w okresie mid terms w USA w tym roku (sell
memforis - @RobinhoodEU: jesteśmy w bear market. w dłuższej perspektywie (jeśli trakt...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Velion
Velion 27.05.2026, 08:49:09
  • 2
#kryptowaluty #btc Pamiętam jak myślałem na początku roku że Powell odejdzie i sentyment będzie bullish na rynku a tu praktycznie nic się nie zmieniło kompletnie xD też tak myśleliście czy raczej że nic to nie zmieni? Ja akurat myślałem jakiś czas temu że odejście powella da trochę paliwa a tu nic.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion
Autor
27.05.2026, 09:00:07 via Wykop
  • 1
@berlinale: bo granie pod dodruk i ogólnie te obniżanie stop procentowych to dobra sprawa dla krypto xd
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
27.05.2026, 14:37:38 via Wykop
  • 0
@Velion: A moze dzieki temu jeszcze nie jeblo ostatecznie i te wszystkie bycze newsy tylko odwlekaja ostateczny krach :)
  • Odpowiedz
Velion
Velion 26.05.2026, 20:38:00
  • 2
#kryptowaluty ludzie tak gadają o tych spadkach i zakupach a mu się właśnie wydaję że mało co kto kupi na dołku, to jest takie p---------e
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobinhoodEU
RobinhoodEU
26.05.2026, 20:42:49 via Wykop
  • 5
@Velion: No tak, bo jak już jest nisko, to dalej sobie mówią - a spadnie, spadnie i wkoncu kupują po 2x od dołka... xd btc ponizej 45k mozna sie ladowac na essie
  • Odpowiedz
Velion
Velion
Autor
27.05.2026, 08:43:54 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: nie wiem przecież nie napisałem że to dołek tylko mówię o tym że czekają i czekają aż w końcu kupują jak już zaczyna rosnąć w panice bo już nie spadnie
  • Odpowiedz
Velion
Velion 16.05.2026, 23:13:44
  • 57
#eurowizja Lepsze bangaranga niż wsiadać na izraelskiego kutanga, dziękuję i dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bolsonn
bolsonn
16.05.2026, 23:17:09 via Wykop
  • 2
@Velion: brawo
  • Odpowiedz
belmondoe
belmondoe
16.05.2026, 23:43:01 via Android
  • 2
@Velion: pozdrawiam
  • Odpowiedz
Velion
Velion 16.05.2026, 22:26:33
  • 49
#eurowizja po tym daniu 12 głosów dla Izraela nie dziwię się że skład polskiego jury nie jest ujawniony xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lsrrdc
lsrrdc
16.05.2026, 22:27:53 via Wypiek
  • 4
@Velion same pejsate cwele
  • Odpowiedz
choochoomotherfucker
choochoomotherfucker
17.05.2026, 00:51:39 via Wykop
  • 0
@Velion: Musi być ujawniony po finale i już dawno jest.
  • Odpowiedz
Velion
Velion 16.05.2026, 22:19:02
  • 12
#eurowizja Niemcy, Polak dwa bratanki, iconic duo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 22:10:23
  • 5
#eurowizja oczywiście tradycyjny kut**s w dupkę Polakom od Ukrainy xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 22:03:00
  • 3
#eurowizja nie zdążyłem po tym ostatnim skrócie zagłosować, mogli kurcze dać więcej czasu niż 30 sekund xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 21:43:19
  • 16
#eurowizja Mołdawia już szykuję swoją scenę na Eurowizję w 2027
Velion - #eurowizja Mołdawia już szykuję swoją scenę na Eurowizję w 2027

źródło: images (8)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 21:39:40
  • 1
#eurowizja Niemcy też fajnie, turystka jakaś śpiewa to można popatrzeć też
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 21:36:25
  • 8
#eurowizja a Rybak od fairytale się nie starzeje nic, lepszy od Ibisza chłop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 21:32:56
  • 1
#eurowizja Dobra Rumunia najlepsza, dusił by( ͡° ͜ʖ ͡°) Australia, Szwecja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Velion
Velion 16.05.2026, 21:29:30
  • 2
#eurowizja Dobra, Rumunia najlepsza. Dusił by( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 196
  • Strona 1 z 196
  • >
  • elko mortadelko

Osiągnięcia

  • VIP
    od 07.05.2021

    VIP
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking