@twitterowicz: Sama nazwa tego pseudo-think tanku jest idiotyczna. Strategy And Future... Strategia... ale na co? No bo nie na przyszłość. No bo jeśli w domyśle jest Strategia na przyszłość, to mamy twór Strategia na przyszłość i Przyszłość.
Się pytam jeszcze raz: w nazwie Strategia i Przyszłość... Strategia na co?? Na rozwój polskiej gospodarki? Na rozbudowę przemysłu obronnego? Strategia obrony kraju? Przyszłość - kogo, czego? Polski? Świata?
Się pytam jeszcze raz: w nazwie Strategia i Przyszłość... Strategia na co?? Na rozwój polskiej gospodarki? Na rozbudowę przemysłu obronnego? Strategia obrony kraju? Przyszłość - kogo, czego? Polski? Świata?
A że mamy już