Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebql

Sebql

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4181
  • Znaleziska 1774
  • Mikroblog 2407
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
  • Dodane (74)
  • Komentowane (280)
  • Plusowane (2053)
Sebql
Sebql 24.10.2016, 21:48:30
  • 1
Drogi yanosiku... Nie jestem zmęczony!!! Jak wyłączyć ten komunikat i o co z nim chodzi? Jak to działa?

#nawigacja #yanosik
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lele
Lele
25.10.2016, 19:56:50
  • 0
@Yanosikpl: u mnie też A1,a le mam wrażenie że to nie działa tylkona autostradzie.
  • Odpowiedz
Yanosikpl
Yanosikpl
26.10.2016, 06:38:40
  • 0
@Lele: @Sebql: ok, sprawdzimy.
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 20.10.2016, 22:15:15
  • 4
Rzadko spotykane ujęcie Pana od street view: https://www.google.pl/maps/@53.6884436,20.2128781,3a,83y,135.44h,147.23t/data=!3m6!1e1!3m4!1sAy1dA5hSOkPBRJsui0WYtA!2e0!7i13312!8i6656

#google #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql 18.10.2016, 11:31:08
  • 1
Subway - Artysta kanapkowy

Piękna nazwa :)

#praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemando
siemando
18.10.2016, 12:53:15
  • 0
@Sebql: oni specjalnie tak upokarzają xD
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 11.10.2016, 20:13:31
  • 2
#mecz http://emb.aliez.me/player/live.php?id=48699&w=1280&h=720 padło, macie inny stream?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....k
m.....k
konto usunięte 11.10.2016, 20:17:28
  • 0
@Sebql: http://sporttime.pw/kanal10.php?2
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 08.10.2016, 14:31:30
  • 2
Mirki, czy kupienie mieszkania blisko linii wysokiego napięcia ma sens i jest bezpieczne? #mieszkanie #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....s
S.....s
konto usunięte 08.10.2016, 14:37:53
  • 1
@Sebql: zależy jak blisko.
  • Odpowiedz
matips
matips
10.10.2016, 08:00:25
  • 0
@Sebql: Teoretycznie to nie szkodzi. Widziałem jednak wyniki badań znajdujących korelację między krótszym życiem a mieszkaniem pod liniami. Autorzy przypisali to jednak temu, że takie nieruchomości są tańsze i ich mieszkańcy prowadzą mniej zdrowy tryb życia.
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 29.09.2016, 11:21:05 via Android
  • 8
#druk3d #drukarki3d #dnidruku3d
Sebql - #druk3d #drukarki3d #dnidruku3d

źródło: comment_ncTeBWVF4vKvHKzwNKSvo4RaWKWnJ2xG.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gumaa
Gumaa
29.09.2016, 11:24:18
  • 2
@Sebql: #dnidrdunikdrd3dd
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 26.09.2016, 14:15:06
  • 2
@Sebql:Wysłałem klientowi antenę Pocztą Polską, dotarła tylko podstawka magnetyczna - bat oczywiście zaginął. Klient jeszcze mówi że widać że byla przesyłka otwierana i zaklejana szarą taśmą (której nie używamy...)

Zbyt mała wartość żeby reklamować ale wkurzenie zostaje.

#pocztapolska #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichalQ20
MichalQ20
26.09.2016, 14:26:02
  • 2
@Sebql: https://ereklamacje.poczta-polska.pl/
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql
Autor
26.09.2016, 14:31:22
  • 0
@MichalQ20: Dzięki! Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego! Czasem warto jest się trochę pożalić :)
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 24.09.2016, 14:39:54
  • 2
Czy wie ktoś gdzie na woli jest prawilna myjnia? Tzn. taka ze szczotką?
#warszawa #wola
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pieczywowewiadrze
pieczywowewiadrze
24.09.2016, 14:53:23 via iOS
  • 2
@Sebql: za duzo kasy masz czy jestes lakiernikiem? Te szczotki to jak piaskowanie auta...
  • Odpowiedz
ArekJ
ArekJ
24.09.2016, 23:33:24
  • 1
@Sebql: No to na Maczka masz taką, ale te szczotki to też jest słaby pomysł ogólnie. Lepiej pod samym ciśnieniem, albo ręcznie.
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 16.06.2016, 21:02:35
  • 3
Czy ktoś ma jakiś pomysł co mogę zrobić jak T-mobile nie wykonał decyzji UKE o naliczeniu mi odszkodowania (powinno być wypłacone jeszcze w 2015 roku) a w ostatnim rachunku zamiast odliczyć w/w odszkodowanie to jeszcze dodatkową tą kwotę sobie doliczył???

#telekomunikacja #prawo #tmobile #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql
Autor
16.06.2016, 21:10:17
  • 1
@zly_dzien: zauważyłem że nie jesteś studentem prawa - na pewno napisałbyś o tym na samy początku :)
  • Odpowiedz
Adams_GA
Adams_GA
Adams_GA
16.06.2016, 22:29:01
  • 2
zauważyłem że nie jesteś studentem prawa - na pewno napisałbyś o tym na samy początku :)


@Sebql: uwielbiam takich ludzi jak ty. Beka ze studentów prawa ale jak potrzeba pomocy to OOO MIRECZKI POMUSZCIE xD
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 15.06.2016, 22:08:38
  • 4
#muzyka #czeslawspiewa
Sebql - #muzyka #czeslawspiewa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql 27.05.2016, 22:40:24
  • 1
#ksw - że co???
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql 20.05.2016, 13:55:53
  • 1
Mirki, pokój lub mieszkanie w #gliwice najchętniej obok technoparku, może ktoś coś?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nokio
nokio
20.05.2016, 15:01:59
  • 0
@Sebql: Kawalerka na pl inwalidów cie interesuje>?
  • Odpowiedz
ervil
ervil
21.05.2016, 11:47:39
  • 0
@Sebql mam kawalerkę do wynajęcia o wysokim standardzie, 5 min drogi od technoparku :)
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 15.05.2016, 21:53:59
  • 1
Jakie daliście dzisiaj prezenty swoim mamom?

#dzienmatki #nocnazmiana #swieto
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubaokulicz
kubaokulicz
15.05.2016, 21:54:38
  • 2
@Sebql: przeciez to jutro debilu
  • Odpowiedz
KRULL
KRULL
15.05.2016, 21:57:54
  • 0
@Sebql: zalezy jaki kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 05.05.2016, 17:24:44
  • 2
Miał ktoś więcej???

#gry #chrome #rekord
Sebql - Miał ktoś więcej???

#gry #chrome #rekord

źródło: comment_rjSEMCTU0IBpU6VuKtszaWDDCyBhgSUV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql 19.04.2016, 14:52:52
  • 8
#pokazkota #koty #kot #kotbrytyjczyk
Sebql - #pokazkota #koty #kot #kotbrytyjczyk

źródło: comment_9hdCWRm6p1Jl7GVL6JrGIPVc1NPZIHSD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql 13.04.2016, 18:09:54
  • 12
Dziś byłem świadkiem rozmowy dwóch #rozowypasek:

- ej zobacz, masz jakąś zardzewiałą żarówkę w samochodzie!
- Kaśka, to kierunkowskaz ;/

#logikarozowychpaskow #truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

l.....r
l.....r
konto usunięte 13.04.2016, 18:12:27
  • 0
@Sebql: Leć w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 12.04.2016, 07:57:28
  • 5
Nie ma czasu na wyjaśnienia, plusujemy grażkę!
#muzyka #domowemelodie #piosenkanadzis #grazka
Sebql - Nie ma czasu na wyjaśnienia, plusujemy grażkę!
#muzyka #domowemelodie #piose...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....k
K.....k
konto usunięte 12.04.2016, 08:21:31
  • 0
@Sebql: fajny głos, wszystkie inne nie.
  • Odpowiedz
p.....y
p.....y
konto usunięte 14.04.2016, 22:42:32
  • 0
@Sebql: a ja kocham techno <3
p.....y - @Sebql: a ja kocham techno <3
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 25.02.2016, 09:57:23
  • 2
Którędy na onkologie? https://www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/1696433943928837/?fref=nf
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BetonowyTampon
BetonowyTampon
25.02.2016, 09:58:56
  • 1
@Sebql: Usłyszałę "Tajny współpr" tym dziwnym głosem i mi się odechciało. Za resztę filmu podziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebql
Sebql 16.02.2016, 20:42:30
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebql
Sebql 14.02.2016, 12:56:45
  • 2
Mireczki z #rc, ktoś z Was ma takie cuda? http://sterowane-zdalnie.pl/p/10/718/zestaw-wzajemnie-walczacych-czolgow-is-2-rtr-1-58-czolgi-rc.html

Jakieś opinie, cokolwiek?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AjKenFlaj
AjKenFlaj
14.02.2016, 13:00:31
  • 0
@Sebql: wygląda fajnie ale pewnie 5 razy się pobawisz i się znudzi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Sebastian

  • warszawa
  • https://www.implementi.ai

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.08.2018

    Mikroblogger
  • Koder
    od 01.04.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking