byle nie wpadłbym w uzależnienie od alkoholu i papierosów do starości. później i tak coś musi dobić stare truchło, o ile nie odejdę wcześniej. poza tym zostaje tylko nieśmiertelność #przegryw
precz z tymi grami. wciągnę się w jedną i pogram kilka godzin po czym czuję przesyt i odechciewa mi się do niej wracać. nie ma już powrotu do dziecięcych lat zabijania czasu #przegryw
@t4f9oy55: nienawidzę takich wydarzeń. jeszcze przychodziliby i kazali coś grać czego nie umiem. nigdy też nie grałem na gitarze akustycznej, ale to nie byłby problem. chociaż ta odpowiedź to abstrakcja. będę grał jak pustelnik w samotności i wegetował dalej
źródło: 1000021149
Pobierzźródło: 1000021147
Pobierz