Pamiętacie tą historię? Messi nie zjadł kiełbasy, bo była brudna od musztardy(na którą jest uczulony) i ją wyrzucił, Cristiano dostał szału, że gnój nie szanuje pieniędzy i nie docenia tego co ma i dla nauczki kazał mu zjeść całe opakowanie sarepskiej od DAGOMY. #mecz
USA i Kanada pokazują, że warto sypnąć groszem na dobrego, niewypalonego trenera, bo ich drużyny wyglądają naprawdę fajnie, dobrze zorganizowane i każdy tam wie, jak ma funkcjonować. PZPN powinien wziąć przykład i przestać dziadować. #mecz
źródło: image
Pobierz