Cześć! Zastanawiałem się nad wyborem kierunku studiów. Obecnie chodzę do liceum do klasy mat-fiz. Ogarniam w miarę matematykę, fizykę oraz angielski. Z tych przedmiotów napiszę maturę rozszerzoną. Jestem raczej normalnym chłopcem: w młodości jakieś klocki, meble z desek, później komputer - gry, naprawa, formaty...., po gimnazjum instalacja gniazdka itd. Jedynie obecnie gierki mnie nie kręcą. Z przedmiotów lubię angielski - konwersacje i pisanie, z fizyki lubię jak coś dobrze policzę, to że
@Carpaccio: zastanów się nad tym co chciałbyś po studiach robić przez najbliższe minimum kilkanaście lat. Nie podejmuj decyzji na bazie jakiejś tymczasowej mody. Za moich czasów popularna była Europeistyka. Tylko później okazało się że nie specjalnie ma ona rację bytu. Zrób sobie dla wybranych kierunków analizę SWOT i wybierz mądrze
Obecnie chodzę do liceum do klasy mat-fiz. Ogarniam w miarę matematykę, fizykę oraz angielski. Z tych przedmiotów napiszę maturę rozszerzoną. Jestem raczej normalnym chłopcem: w młodości jakieś klocki, meble z desek, później komputer - gry, naprawa, formaty...., po gimnazjum instalacja gniazdka itd. Jedynie obecnie gierki mnie nie kręcą.
Z przedmiotów lubię angielski - konwersacje i pisanie, z fizyki lubię jak coś dobrze policzę, to że