America America 12 godz. i 30 min temu 0 + #mecz Kto wspólnie z Borkiem komentuje mecz? Węgrzyn 50.0% (18) Mielcarski 50.0% (18)
America America 12 godz. i 32 min temu 5 + Szkoda niewykorzystanych szans Senegalu w pierwszej i drugiej kwarcie. #mecz
America America 12 godz. i 47 min temu 8 + Borek angielski level szkoła specjalna jak nie zrozumiał co sędzia powiedział. #mecz
card_man card_man 12 godz. i 46 min temu via Wykop 0 + @America: a czy on korepetycji nie udzielał kiedyś z angielskiego? xD
America America 13 godz. i 35 min temu 0 + #mecz Czy chciałbyś żeby w reprezentacji Polski grało w pierwszym składzie 10 murzynów? Tak, wyzwolone, lewackie p0lki już nad tym pracują 53.8% (21) Nie, wolę nasz swojski bigosik z kiełbaską 46.2% (18)
America America 13 godz. i 53 min temu 3 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
America America 13 godz. i 51 min temu via Wykop 1 + @sebastian-rogalski: Ale ja o białych Francuzach pisałem :)
America America 14 godz. i 3 min temu 4 + Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia... Pokaż treść
America America 14 godz. i 9 min temu 0 + Gdybym był białym Francuzem to by mi było wstyd kibicować takiej drużynie. Mam nadzieję, że w Polsce do tego nigdy nie dojdzie chociaż z lewackimi babami od Thuska wszytko jest możliwe. #mecz
rdddd rdddd 14 godz. i 5 min temu via Wykop 0 + @America: przecież to są Francuzi urodzeni we Francji debile xD
America America 14 godz. i 12 min temu 5 + Ale czorno. Maroko jest bardziej europejskie od żabojadów. #mecz
America America przedwczoraj, 22:36:50 0 + Zajebista jest przerwa na piciu. Można sobie zrobić coś szybkiego do jedzenia albo strzelić klocka.#mecz
America America przedwczoraj, 22:49:11 5 + No tak na oko to ten mecz jest 10 razy lepszy od kukoldów z Hiszpanii. #mecz
HedonistycznyEremita HedonistycznyEremita przedwczoraj, 22:50:36 via Wykop 1 + @America: GOAT z bajeczną techniką. Elegancja i inteligencja boiskowa.
America America przedwczoraj, 22:34:49 6 + A no właśnie zauważyliście, że nikt już nie leży na boisku i skończyło się p-------e udawanie? Wspaniała zmiana przepisów! #mecz
America America przedwczoraj, 22:25:44 0 + Kibicuję tylko Argentynie, bo Messi to GOAT a na resztę meczów mam totalnie wywalone kto wygra. Fajnie się tak ogląda. #mecz
America America przedwczoraj, 18:38:00 5 + A wy płaczecie, że przegraliście przez Hiszpanię 10 rubli. #mecz źródło: IMG_4037 Pobierz
DAISY128 DAISY128 przedwczoraj, 18:43:15 via Wykop 0 + @America: Jakbym była taka bogata postawiłabym na ten remis 100k dla czystej beki!
Kto wspólnie z Borkiem komentuje mecz?