Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2fat2beReal

2fat2beReal

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 285
  • Znaleziska 191
  • Mikroblog 94
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (3)
  • Komentowane (6)
  • Plusowane (85)
2fat2beReal
2fat2beReal 18.07.2020, 14:57:44
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amn1337
amn1337
18.07.2020, 14:58:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@2fat2beReal: o, dzisiaj jeszcze nie było XD
  • Odpowiedz
2fat2beReal
2fat2beReal
Autor
18.07.2020, 14:59:07
  • 0
@amn1337: serio było :D?
  • Odpowiedz
2fat2beReal
2fat2beReal 20.02.2020, 11:05:38
  • 30
#ciekawostki #motoryzacja #ogarnij
Wiedzieliście, że w Turynie fabryka Fiata miała na swoim dachu tor wyścigowy (ʘ‿ʘ)?
Długość jednej prostej to ponad 450 metrów. Nieźle tam ktoś poleciał :D
2fat2beReal - #ciekawostki #motoryzacja #ogarnij
Wiedzieliście, że w Turynie fabryka...

źródło: comment_1582196619CxBclsxyZYr1T0VEJO0Xdp.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamillo9009
kamillo9009
20.02.2020, 11:42:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@2fat2beReal: I nikt nigdy nie s--------ł sie z tego dachu? :D
  • Odpowiedz
r.....k
r.....k
konto usunięte 20.02.2020, 14:04:59
  • 6
@2fat2beReal: Ten tor cały czas istnieje
r.....k - @2fat2beReal: Ten tor cały czas istnieje

źródło: comment_1582207497tQRG8QJgoqcjkZPs8BKgdd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
2fat2beReal
2fat2beReal 26.11.2019, 15:59:36
  • 2
Hahaha co się w tej Rosji odjaniepawla, to ja nie wiem.
Ktoś tam wymyślił, żeby zakładać krowom vrowy headset na głowę i wyświetlać ładną trawkę, to będą dawały lepsze mleczko.
Witamy w XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki
2fat2beReal - Hahaha co się w tej Rosji odjaniepawla, to ja nie wiem.
Ktoś tam wymyś...

źródło: comment_Jl9LEUSTJsR3TnOhRrveXYjd2oXvahQy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.03.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking