Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

386

Niemcy: "Syryjscy" imigranci i zostawiony przez nich syf na poboczach.

Pokaż treści 18+

Niemcy: "Syryjscy" imigranci i zostawiony przez nich syf na poboczach.

Ordnung muss sein? Chyba już się kończą te czasy. Wideo w artykule. [ENG]

cool_de_luxe
cool_de_luxe
z
truthrevolt.org
dodany: 16.12.2015, 20:18:24
  • #
    polityka
  • #
    niemcy
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazpodludzi
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Bezpośredni link do filmu.
konto usunięte
z youtube.com
  • 4

Komentarze (68)

najlepsze

KuIfon
KuIfon
16.12.2015, 22:11:52
  • 79
To na pewno jakaś prawacka prowokacja. Dzień po zamachach w Paryżu eksperci socjologowie w TVP Info mówili, że polityka multi-kulti była ogromnym sukcesem we Francji i Niemczech gdzie imigranci się wzorowo asymilują ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nachuyamitachata
nachuyamitachata
17.12.2015, 02:24:17
  • 38
imigranci się wzorowo asymilują


@KuIfon: to szczera prawda. asymiluja sie wzorowo z socjalem oraz roznymi narzedziami do zrobienia kuku roznym innym ludziom
  • Odpowiedz
caya
caya
caya
17.12.2015, 07:59:58
  • 26

Komentarz usunięty przez moderatora

dramatdramatyczny
dramatdramatyczny
16.12.2015, 22:06:48
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....p
s.....p
konto usunięte 16.12.2015, 23:56:31
  • 3
@dramatdramatyczny: W tej ksiedze sa tylko nakazy
  • Odpowiedz
e.....s
e.....s
konto usunięte 17.12.2015, 04:56:16 via Android
  • 8
@dramatdramatyczny: rzeczy materialne nie mają wartości, tak j----i są uduchowieni...
  • Odpowiedz
PlayerNo22
PlayerNo22
17.12.2015, 07:26:01
  • 27
Kiedyś przemierzałem Europę ze znajomymi i na hiszpańskiej autostradzie spotkaliśmy tłumy aut wracających z Afryki. Tak jak my chcieli się kimnąć na którymś z MOPów. To co tam się działo mnie po prostu przerażało. Pełno śmieci, gówien, nawet na odsłoniętym zupełnie fragmencie trawnika. W kiblu pływała woda po kostki, a oni łazili tam boso, myli nogi w zlewach, co chwile modły na dywaniku, koło auta. Wolałem umrzeć zasypiając za kółkiem w poszukiwaniu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PlayerNo22
PlayerNo22
17.12.2015, 07:43:08 via Android
  • 3
@renatnowa123: nawet jeśli to co z tego, jak się nie będziesz myć to też nie zachorujesz. Jednak jakieś zasady społeczne w Europie obowiązują.
  • Odpowiedz
renatnowa123
renatnowa123
17.12.2015, 08:17:27
  • 3
@PlayerNo22: Wiem, ale chodzi mi o to, że to jednak jest jakaś niesprawiedliwość dla tych co o siebie dbają :(
A tych co mają wszystko gdzieś nigdy nic nie ruszy...
  • Odpowiedz
ku2yn
ku2yn
16.12.2015, 21:16:08 via iOS
  • 27
taki pomnik przyrody bedzie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

e.....s
e.....s
konto usunięte 17.12.2015, 04:54:47 via Android
  • 8
@ku2yn: później ich dzieci (imigrantów) będą chodzić z kijami na sprzątanie świata
  • Odpowiedz
e.....s
e.....s
konto usunięte 17.12.2015, 07:39:05
  • 2
@adam-michalik: źle trafiłeś^^ mój klub Guzofia Fc Guzów(nawet nie wiem która liga), a moja rola "postaw piwko kierowniku, nasi dzisiaj wygrają:)"

p.s. bronisz szwabów? dziwne ale nawet w gimnazjum mając już jakąś samoświadomość(nie mylić z świadomością) nie chciałem się uczyć niemieckiego, przepisałem się na ruski...

  • Odpowiedz
Antyradek
Antyradek
16.12.2015, 21:34:59
  • 20
Ja się zastanawiam, skąd oni te śmieci wzięli. To wygląda, jakby wszyscy ogołocili jakiś wielki supermarket.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....u
p.....u
konto usunięte 17.12.2015, 00:32:07
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

urzad_kontroli_skarbowej
urzad_kontroli_skarbowej
urzad_kontroli_skarbowej
17.12.2015, 08:27:39
  • 8
@piataliczbapoprzecinku: Normalnie poezja ;-)
  • Odpowiedz
betonowystefan
betonowystefan
betonowystefan
18.12.2015, 08:54:08
  • 0
@piataliczbapoprzecinku: @urzad_kontroli_skarbowej: I to jest prawdziwy wiersz biały :)
  • Odpowiedz
sal-ceson
sal-ceson
17.12.2015, 08:13:46 via iOS
  • 15
Inżynier to zawsze trochę bałaganiarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

betonowystefan
betonowystefan
betonowystefan
18.12.2015, 08:54:54
  • 0
@sal-ceson: Zawsze się trochę bałagani...
  • Odpowiedz
sal-ceson
sal-ceson
18.12.2015, 09:06:44 via iOS
  • 0
@betonowystefan: no pewnie. Tylko zastanawiają mnie te porzucone wózki. Czyżby dzieci dorosły w błyskawicznym tempie? Czy te wózki przypłynęły na pontonie z niby Syrii, czy to dary od uradowanych obecnością tego towarzystwa Niemców?
  • Odpowiedz
Turbo92
Turbo92
Turbo92
17.12.2015, 07:41:24 via iOS
  • 13
To juz po Woodstocku jest czyściej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kuntakinte
Kuntakinte
Kuntakinte
16.12.2015, 23:05:33 via iOS
  • 11
Kupa rzeczy osobistych, wózki dziecięce rozrzucone bezładnie. A właścicieli brak. Zamiast rampy kolejowej, autostrada. Ponieważ Niemcy, skojarzenie mam jedno.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

spoogie
spoogie
17.12.2015, 07:28:52
  • 9
W ten weekend rozmawiałem z rodowitym młodym Niemcem. Ciągle jeszcze wierzy, że arabscy emigranci to dla nich dobro... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Alkreni
Alkreni
17.12.2015, 09:42:10
  • 1
@spoogie: Budujmy mur na granicy z przyszłym Kalifatem…
  • Odpowiedz
spoogie
spoogie
17.12.2015, 10:14:16
  • 0
@Alkreni: Być może wierzył jeszcze dlatego, że mieszka na bawarskiej głębokiej wsi tuz przy granicy czeskiej. Najbliższe miasto jest ok 80km od niego. Na tej wsi rzeczywiście mają spokój i jest tam po staremu :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3571
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3034
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
2984
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2655
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1865
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #partiarosyjska
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking