Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

421

Mortal Kombat 2 - genielne tłumaczenie ciosów

Mortal Kombat 2 - genielne tłumaczenie ciosów

Zwróćcie uwagę np. na jajecznice, rzut beretem, glanowanie maski, mrożonkę lub odór z ust!

Dzikun
Dzikun
z
img36.imageshack.us
dodany: 27.05.2009, 16:00:37
  • #
    rozrywka
  • #
    humor
  • #
    tlumaczenie
  • #
    rzut
  • #
    mortal
  • #
    kombat
  • #
    combo
  • #
    bijatyki
  • #
    fihgt
  • 127
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (127)

najlepsze

Jay
Jay
27.05.2009, 16:33:55
  • 57
Skan oczywiscie ze swietej pamieci czasopisma Secret Service =]
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mathu
mathu
27.05.2009, 17:32:46
  • 40
SS wiecznie żywy!!!
mathu
mathu
27.05.2009, 21:12:04
  • 21
Raczej KGB-owcy.
Bercik_Van_Fafaq
Bercik_Van_Fafaq
27.05.2009, 16:04:17
  • 27
Liu Kang - Smok Wawelski :)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ryuk
Ryuk
27.05.2009, 17:10:03
  • 22
Rayden - Tajemnica elektryka xd
przeo
przeo
27.05.2009, 21:42:34
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
rezoner
rezoner
27.05.2009, 20:32:11
  • 13
ja to tam wolałem dune2, deuterosa, albo frontiera ( elite 2 ) ... i pewnie dlatego do dzis nie mam kolegów :p;p;p;p;p
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sam-kun
Sam-kun
27.05.2009, 20:28:50
  • 13
Jak znowu usłyszę, że komuś ''łezka się w oku kręci'' to zwariuję.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rezoner
rezoner
27.05.2009, 20:29:40
  • 17
kręci mnie w nosie :3
pawel_s
pawel_s
pawel_s
27.05.2009, 21:57:56
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uqulel2000
uqulel2000
28.05.2009, 08:56:16
  • 10
- nie zapomne listu kolesia ktory wyliczyl ile papieru zaoszczedzili klejac numer zamiast go zszywac... (czy odwrotnie :)

To nie bylo tak. Koleś obczaił, że w każdym numerze okładka jest o milimetr krótsza niż reszta czasopisma. Potem przeprowadził skompilikowane wyliczenia i obliczył ile z tych milimetrowych pasków papieru można by wydrukować dodatkowo egzemplarzy SS. Oburzony był strasznie. Potem mu wytłumaczyli, że okładka jest tak nasączona farbą, że kiedy schnie to lekko się zbiega.
s.....y
s.....y
konto usunięte 27.05.2009, 22:15:44
  • 5
- nie zapomne listu kolesia ktory wyliczyl ile papieru zaoszczedzili klejac numer zamiast go zszywac... (czy odwrotnie :)

Not true, on zauważył, że okładka jest nieco węższa niż reszta stron i na podstawie tej różnicy liczył ile papieru oszczędzili :-)
ecco
ecco
27.05.2009, 17:41:36
  • 9
to ładnie, tego numeru sobie nie przypominam, pewnie go przegapiłem... to by wyjaśniało dlaczego udało mi się pokonać tego sk$%#ysyna Kintaro tylko raz w życiu ;[

http://mortal.shang.free.fr/images/mortal%20kombat/mk2/mk2_kintaro.png
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fokamv
fokamv
fokamv
28.05.2009, 06:23:21
  • 2
Nie straciłeś wiele... Nie dość, że nie ma tu wszystkiego to te kombinacje w sporej cześci są źle napisane. Pamiętam bo miałem ten numer ;P

Ech... kiedyś się znało wszystkie ciosy na pamięć... tylko zawsze mnie denerwowało, że jak się komuś mówiło, jak wykonać jakiś cios i nie widzieli różnicy między "góra" a "przód" :)

I jeszcze motyw: nie wybieraj jaxa ani shang tsunga bo się dłużej wgrywa i trzeba dyskietki zmieniać...
pinokiobmx
pinokiobmx
27.05.2009, 20:27:50
  • 8
ciekawe ilu spośród wykop'owiczów pamięta czasy Secret Service, Gamblera czy AMIGA CS... (nie mowie o ściąganiu pdf'ow...)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....d
k.....d
konto usunięte 27.05.2009, 20:48:49
  • 9
A ciekawe ilu pamięta rewolucję francuską...
rezoner
rezoner
27.05.2009, 20:44:13
  • 5
to byly prze smieszne czasy, kiedy internet w domach byl praktycznie elementem science fiction , nawet kody do gier ( ktorych jedynym zrodlem byly gazety ) okazywaly sie cenną zdobyczą. Ja w starych czasopismach docenialem to, ze czytelnika starano sie zainteresować innymi tematami niz bezustanne naparzenie w gry. Były cięte felietony, programowanie i rzeczy wyrwane z zupełnie kontekstu. Teraz chodzi tylko o to, zeby czytelnik gral wiecej i pragnal coraz wiecej opisow
kulmegil
kulmegil
27.05.2009, 16:38:44
  • 8
Pamiętam jak zakuwałem te ciosy na pamięć ;)

Ech, to były czasy.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pioterowy
pioterowy
27.05.2009, 22:05:15
  • 4
O tak! Z kolegami sie odpytywalismy z fatality:) zeby inne rzeczy w szkole tak ladnie wchodzily do glowy w tamtych czasach ! Ehh starosc nie radosc.
gfusc
gfusc
28.05.2009, 09:26:50
  • 2
najlepsza była dyskoteka na amidze, fatal bodajże Shao Kahna chyba z trzech dyskietek jechał. Pamiętam że wtedy słuchanie o mitycznym Twardym Dysku ("ale jak to? nie trzeba przekładać dyskietek?") było jak słuchanie o mieczu świetlnym;)
franko
franko
27.05.2009, 22:20:30
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pioterowy
pioterowy
27.05.2009, 22:27:47
  • 8
Mam nadzieje, ze chociaz jakas dziewczyna pobila rekord:)
Dzikun
Dzikun
Autor
27.05.2009, 17:01:35
  • 5
Ktoś pamięta czemu Secret Service upadło ?

ja niektóre ciosy dalej znam :D

tył, tył, niska ręka - linka Scorpiona
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malibu99
malibu99
27.05.2009, 20:49:25
  • 5
Po wg nie dajemy kropki.
r.....1
r.....1
konto usunięte 27.05.2009, 17:29:24
  • 4
http://nt.interia.pl/wiadomosc_dnia/news/secret-service-w-zawieszeniu-zart-czy-wlamanie,214099

Po Bajtku to najlepsze polskie pismo wszech czasów. A ten numer czciłem. I jeszcze Gulash i jego pisanina na temat FPS'ów, czyli "strzelanek" :D
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4472
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2887
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2542
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2565
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2236
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #kultura
  • #heheszki
  • #muzyka
  • #film
  • #gry
  • #humor
  • #swiat
  • #technologia
  • #polska
  • #nauka
  • #sport
  • #wykop
  • #youtube

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking