Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko227
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

440

11% w sondażu TNS Polska dla Kongresu Nowej Prawicy na Śląsku i w Zagłębiu

Pokaż treści 18+

11% w sondażu TNS Polska dla Kongresu Nowej Prawicy na Śląsku i w Zagłębiu

Partia Janusza Korwin-Mikkego zdobywa 4 miejsce. Większe poparcie zdobyły jedynie PiS, PO oraz... Solidarna Polska

mddx
mddx
z
korwin-mikke.pl
dodany: 02.10.2013, 11:53:22
  • #
    polityka
  • #
    jkm
  • #
    januszkorwinmikke
  • #
    sondaz
  • #
    wybory
  • 121
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Wykopowy sondaż
konto usunięte
z wykop.pl
  • 7

Komentarze (121)

najlepsze

Iudex
Iudex
03.10.2013, 06:19:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

surlin
surlin
03.10.2013, 12:02:36
  • 0
@Iudex: Za taki talerzyk to "Sztandar Matki Boskiej Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski", w dumnym skrócie "SzMBLBKP" może mieć te 15%, trzy wafle i ani okrucha więcej :P
Iudex
Iudex
03.10.2013, 11:55:57
  • 0
@surlin: Za taki talerzyk jestem skłony :)

http://cdn2.asteroid.pl/a.garnek.pl/008/937/8937289_800.0.jpg/wafel-z-masa-kajmakowa.jpg
seeksoul
seeksoul
02.10.2013, 21:15:57
  • 0
Korwin umrze (nie życzę tego oczywiście, zdrowia panie Januszu!) i skończy się cała działalność KNP. Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie gromadzą się wokół jego postaci, poglądów, osobowości. Gdy jego zabraknie, działalność zostanie rozwiązana prędzej niż później ew. poparcie zejdzie im już poniżej błędu statystycznego przy wyborach.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bastek66
bastek66
02.10.2013, 21:43:03
  • 2
@seeksoul: Dobrze że ostatnio osoby z jego partii polsat news zaprasza
itou123
itou123
02.10.2013, 22:29:48
  • 0
@seeksoul: myślę, że po jego śmierci nadal KNP będzie miał poparcie. Nie wyobrażam sobie by jakaś większa część wyborców KNP przerzuciła się na np. SLD. Ewentualnie głosy zostaną podzielone między KNP i np. Partię libertariańską (lub inną liberalną, choć obecnie z liberalnychliczy się jako tako tylko KNP)
jedzbudynie
jedzbudynie
02.10.2013, 20:15:42
  • -2
pewnie zrobili sondaz w gimnazjum
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wilk
Wilk
Wilk
02.10.2013, 19:08:49
  • -2
O bogowie, skonczyly sie wakacje i od miesiaca wykopalisko zasypywane propagandowym spamem...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Uwodziciel
Uwodziciel
Uwodziciel
02.10.2013, 12:56:04 via Android
  • -2
Pod tekstem komentarz politycznego ignoranta i głąba o ps. Sayetan, któremu zachciewa się płacenia podatków na emerytów przy jednoczesnej konieczności odkladania z okrojonego dochodu środków w formie kapitałowej, podatnej na inflację i wachania rynkowe. Tacy ludzie mają rządzić Polską? Czy ktoś z was może podpisać się pod takimi postulatami jako człowiek dorosły i poważny?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dect
Dect
02.10.2013, 12:19:34
  • -3
#truelolcontent
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....i
P.....i
konto usunięte 03.10.2013, 10:39:54
  • -7
Sondaż robiony na próbie 15 osób, byłych członków KNP, którzy są znajomymi Janusza Korwina Mikke.

Ja zrobię sondaż, który udowodni wam, że stara samoobrona ma 80% poparcia.

Śmieszy mnie to, ze w jakimś tam sondażu, raz na ruski rok, Korwin ma nagle 11% - i rozpoczynają się marsze pochwalne na Wykopie. W następnym sondażu będzie znowu 1-2% i wszystko wróci do normy.

Równie dobrze można powiedzieć, że PiS mając 34% w tym
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....i
P.....i
konto usunięte 03.10.2013, 14:27:34
  • -3
@Pan_zycia_i_smierci: Czy w czymś się pomylilem? Skoro mnie minusujecie to proszę o odpowiedź.

To że na jakimś małym obszarze, na bardzo niskie próbie było wykonane badanie, to nie znaczy, że Korwin w Polsce ma 10% poparcia. Nadal ma ok 1-2%, a podniecacie się jednym sondażem jakby zaraz miał zdobyć większość konstytucyjną.
a.....r
a.....r
konto usunięte 02.10.2013, 13:12:33
  • -13
Zapomnieli dodać że to był sondaż przeprowadzony na uczniach gimnazjum.

Zakop, spam.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bastek66
bastek66
02.10.2013, 18:48:29
  • 3
@acor: Palich@$ miałby więcej.
Artic
Artic
02.10.2013, 18:52:15
  • -15
Lubię Korwina, lubię go słuchać, gada dużo mądrego ale bałbym się jakby wygrał wybory. Ma na tyle drastyczne pomysły że mógłby zaszkodzić...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bastek66
bastek66
02.10.2013, 18:54:41
  • 13
@Artic: A brnięcie w dalsze rządy tych samych mord \nie jest gorsze?
i.....T
i.....T
konto usunięte 02.10.2013, 19:23:07
  • 2
Chodzi o to że wiele osób pamięta PRL i nie każdy jest przystosowany do myślenia.


@Artic: No tak to lepiej żeby nic nie zmieniać i niech kolejne pokolenia też nie będą przystosowane do myślenia. j#!$ć myślenie.
K.....l
K.....l
konto usunięte 02.10.2013, 14:29:24
  • -17
PIS 34%

Trudno się dziwić, związkowcy kochają prezia
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

K.....d
K.....d
konto usunięte 02.10.2013, 15:54:30 via Android
  • 11
@Kamzel: zwiazkowcy kochaja tego kto oferuje im najwiecej. nie wazne kto, wazne ile z tego bedzie dla nas
g.....d
g.....d
konto usunięte 02.10.2013, 21:42:55
  • 1
@Kamzel: uważaj przy następnym otwieraniu lodówki, kto wie czy i tam nie kryje się Twój znienawidzony "prezio".
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Niemiecki radiowóz pędzi 100km/h po Polsce w terenie zabudowanym
Niemiecki radiowóz pędzi 100km/h po Polsce w terenie zabudowanym
3865
O gigantycznych masowych kradzieżach na platformie XTB
O gigantycznych masowych kradzieżach na platformie XTB
3313
40C na hali produkcyjnej w Fiskars, klimatyzacja tylko dla biur?
40C na hali produkcyjnej w Fiskars, klimatyzacja tylko dla biur?
2900
Zmniejsza się tolerancja na hałaśliwe zwięrzęta domowe
Zmniejsza się tolerancja na hałaśliwe zwięrzęta domowe
2659
Polska ma najwyższe ceny gazu na świecie
Polska ma najwyższe ceny gazu na świecie
2612
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #neuropa
  • #usa
  • #konfederacja
  • #debata
  • #trump
  • #bekazkonfederacji
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #gospodarka
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking