Wpis z mikrobloga

Grisaia no Kajitsu - seria sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podchodziłem do tego tytułu z rezerwą, ale ma fajny klimat i póki co jest zgrabnym połączeniem ecchi, haremu i kryminału. Dalej nie wiadomo, o co tak w ogóle chodzi, ale ogląda się fajnie :D Nie narzekam ;p

#anime
lmao - Grisaia no Kajitsu - seria sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podchodziłem do tego tytułu z r...

źródło: comment_mWPvrkfUYhWaSeGiOYW12pMWdOaRP7bp.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PsichiX: nie oceniam serii tak wcześnie, to jest trzeci odcinek i nie wiadomo jak to się dalej potoczy. Samo to że nadal to oglądam świadczy o tym, że mogę to polecić, o ile ktoś lubi ecchi i fanserwis, w dodatku to wydaje się nie być typową serią tego typu. Intrygująca i posiada atrakcyjne elementy, nie będę ukrywał że po prostu lubię haremówki, ale tu ma się wrażenie czegoś więcej niż
  • Odpowiedz
@lmao: Jako komedia Girsaia też mi się zadziwiająco podoba. Wprawdzie broni się jak na razie wyłącznie humorem, a cała reszta jest trochę denna. Może od biedy nietypową realizacją - tzn. ogląda się prawie jakby grać w VN.

Co do przyszłości to raczej nie ma szans na zachowanie obecnej lekkiej formuły - jak jeszcze myślałem że będzie miało 13 odcinków to spodziewałem się ekranizacji samego common route z pierwszej gry. No
  • Odpowiedz
@lmao: Dla mnie seria w sumie na plus, widać inspirację produkcjami studia shaft - podobne projekty postaci, użycie widescreen, abstrakcyjne dialogi. Jednak na minus wpisuje się technika, sceny są bardzo puste, brakuje szczegółów tła, mamy w scenach tylko bohaterów na tle nieciekawych szkolnych korytarzy, albo kilku ascetycznych miejsc na zewnątrz. Fabularnie jest mimo to całkiem dobrze rozpisana, mamy dobre połączenie gatunków.

Zobaczymy czy dostaniemy uderzenie dramy w najbliższych odcinkach i
  • Odpowiedz
Ale wy wypisujecie bzdury. To anime nie jest parodią lecz komedią. Nie wiecie czym to się różni?

Poza tym gra jest ambitna, a skoro anime ją ekranizuje to również można oczekiwać całkiem fajnej fabuły.

Zresztą oceniać teraz to anime? Głupota. Najlepiej poczekać na wersję bez cenzury i dopiero wtedy obejrzeć.
  • Odpowiedz