Wpis z mikrobloga

@cat_in_hat: trzeba w ustawieniach jakby pozwolić na wprowadzanie danych i 1password podpowiada w takich samych stronach jakie zostały zapisane, np. apki na androidzie to "inna strona" więc nie będzie podpowiadał, bo to równie dobrze może być phishing, ale wystarczy wyszukać hasła i potwierdzić, żeby tutaj też wypełniał i jest git. Jeżeli są przypadki, że i tak nie podpowiada, to wina twórców apki niestety.
  • Odpowiedz
@L3gion mi na obecnym etapie już praktycznie nic w nim nie brakuje. dodali apki na każdy system i extensiona do Safari na maku niedawno, na co czekałem. teraz i udostępnianie haseł linkiem. to mi w sumie brakuje jeszcze tylko oddzielnego hasła do Passa względem całego Protona. Teraz coś kombinują z "dodatkowym" hasłem, ale to jeszcze nie to na co ludzie czekają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Faley wróciłem do 1passa po kilku aktualizacjach S24U i tak jak wcześniej klawiatura samsunga miała problem z tymi hasłami to teraz widać że już to zostało naprawione. Bitwardena też chyba sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: a co jest nie tak w generowaniu i zapamiętywaniu haseł bezpośrednio przez Google? Tam przecież jest taka opcja i działa chyba na wszystkim czym się da...?
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz