Wpis z mikrobloga

@smialson Ehhhhh, kiedyś to było ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam wrażenie że 2019 to taki ostatni normalny rok. Potem rozwiązali Avengers i zaczęły się dziać złe rzeczy...

  • Odpowiedz
@smialson: czasy kiedy jeszcze lubiłem filmy Marvela i lubiłem je obejrzeć do kotleta po ciężkim dniu, liczyłem na super finał a ten film kompletnie mnie rozczarował, brak pomysłów twórcy ratowali podróżami w czasie a moi ulubieni bohaterowie zostali kompletnie znerfieni i ośmieszeni (Hulk, Thor i Kapitan Ameryka) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@StdPtr: Akurat uważam, że Kapitan w Endgame był najlepszy obok Starka. Ale też szkoda, że Thor już nie był takim kozakiem jak w IW. A co do podróży w czasie - no raczej ciężko było o inny pomysł odwrócenia pstryknięcia Thanosa.
  • Odpowiedz
@smialson IMHO najgorszy marvel tamtej fazy. Swiat marvela był duuuuuuzo ciekawszy po infinite war. W końcu były w nim jakieś rozterki i emocje, a nie tylko napieprzanie
  • Odpowiedz
@smialson cudowne to było wydarzenie, ale siadłem koło 2 gnoi lat około 12, którzy krzyczeli i głośno komentowali wszystko co się działo. Ja #!$%@?, ile ja się #!$%@?. Dopiero pod koniec zwróciłem im uwagę, ale seans #!$%@? był :( szkoda
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że 2019 to taki ostatni normalny rok


@AtlantyQ: Bo dla większości ludzi był. Ja to jeszcze dociągnąłem do 2020 i on był ostatnim dobrym rokiem w moim życiu. Potem to już dramat był.
  • Odpowiedz
Dzisiaj mija 5 lat od polskiej premiery "Avengers: Endgame".


@smialson: i w tym momencie powinni zakończyć. Juz w Endgame było widac brak pomysłów (podroze w czasie, multiwersa to zawsze znak, że scenarzysci musza sie ratować ciosami ponizej pasa), a koncowa walka typu wszyscy na wszystkich z kiepskim CGI to byla jakas parodia. IMHO duzo ciekawszym punktem startowym do kontynuacji byłby świat po IW (najlepszy film Marvela moim zdaniem)
  • Odpowiedz
A co do podróży w czasie - no raczej ciężko było o inny pomysł odwrócenia pstryknięcia Thanosa.


@smialson: problem jest taki, że to precedens w takich produkcjach i cokolwiek by się potem nie działo, wystarczy żeby znowu ktoś tam podumał i hyc - lecimy w przeszłość.
  • Odpowiedz