Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Prawdę powiedziawszy bardzo dobrze że dodają te odcinki special na VOD bo bardzo wiele wyjaśniają z punktu widzenia powyninanych rozmów w odcinkach playerowych, a w dodatku można zobaczyć chociaż rys uczestników z perspektywy osób normalnie rozmawiających.
Jak chodzi o Sabixa to na wykopie jset spójność, zatem nie będę powielał, ale zauważyłem że Łucja nie potrafi mówić do końca tego co druga strona by chciała usłyszeć - określanie swojej osoby na pozdrawie że "mam duży potencjał do tworzenia silnej pary" w życiu realnym ma całkowicie inny wydźwięk niż w hotelu. Warto zobaczyć na końcu rozmowę Krzyśka z Rochem - złoto :)
  • 5
  • Odpowiedz
@kipman1: oj, też mi się podobała ta rozmowa :)
Aaa, i jeszcze te śmiechy Krzyśka ze swoją parą z byle głupoty :) Śmiałam się razem z nimi, zaraźliwe to było :)
I w ogóle Krzysiek zaplusował tym, że zbeształ dziewczyny, choć wcześniej zaminusował (w związku z rozmową z Michałem o Alicji).
  • Odpowiedz
  • 6
@MajaF1: prawdę powiedziawszy Krzysiek był jedynym w facetów, którzy otwarcie powiedział aby dziewczyny zluzowały :) Roch strategicznie siedzi cicho, a jedynie na setkach mówi pod publiczkę w tej kwestii.
  • Odpowiedz
@kipman1: tak, spojrzałam inaczej na niego - w sensie na Krzyśka. Zrehabilitował się po głupich tekstach przy Alicji.
W sumie w tym momencie najbardziej lubię Krzyśka i Rocha. Z całej obupłciowej grupy. I Diega ;)
  • Odpowiedz