Wpis z mikrobloga

@tehacz: steam deck ma gęstość pixeli 206 PPI. Ponad 1/3 urządzeń, o których Apple mówi, że mają ekran retina, mają około 220 PPI, głownie laptopy. połowa iPadów ma 260, ale przy większym ekranie.
Jakby steam deck był apple deck, to by napisali, że to retina.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: 256 i jak zaczęło brakować, to włożyłem tylko microsd. Tylko niektóre gry trochę wolniej się ładują, a tak to bez różnicy. Bardziej wymagające instaluje na dysku, resztę na microsd. Ale jak coś, to wymiana dysku jest piekielnie prosta, prawie jak w zwykłym PC, jest nawet oficjalna instrukcja jak rozebrać decka
  • Odpowiedz
@Izanagi013: No i teraz mnie zaimponowałeś :) dzięki za tą informacje, poważnie. Obawiałem się jakości. A wiesz co jest najśmieszniejsze? Bede głównie grał w Heroski xD
  • Odpowiedz
@tehacz: spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście nie jest to OLED, ale przy tak małym ekranie nie jest tak źle. Tylko jak chcesz zagrać w wersję spoza steam, czyli prawilny HD mod i i WoG lub hota, musisz zainstalować Heroic Game Launcher w trybie desktop, podłączyć konto GoG z heroskami, a po zainstalowaniu, w ustawieniach gry w heroic, wybrać "lanuch exe in prefix" i wskazać instalator
  • Odpowiedz
@Izanagi013:
Jeszcze jedno pytanko - polecasz zakup z oficjalnej stronki, czy z drugiej ręki?

A z innej beczki, bo wspomniałeś też że masz PC do gier i Switch'a - masz realnie czas na granie / zabawę aż na tylu sprzętach? Ja mam osobiście ps5 i na tej konsoli jest tyle dobra w ps plus największym pakiecie że ciężko to ogarnąć - a też mi się marzy dobry PC, Switch, streamdeck a
  • Odpowiedz
@Dietetyq: najlepiej z oficjalnej stronki. Ich support jest 10/10 i jak coś będzie nie tak, szybko to ogarną.

Każdy sprzęt mam do czegoś innego, decka więcej używam jak jestem poza domem u kogoś, w pociągu czy na wyjeździe służbowym lub na wakacjach, albo jak nie chce mi się siedzieć na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W niektóre indyki lepiej się gra na mniejszym ekranie w fotelu, a
Izanagi013 - @Dietetyq: najlepiej z oficjalnej stronki. Ich support jest 10/10 i jak ...

źródło: comment_1672695561QuTNT9p9iDcuwreSgOj1dx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz