Wpis z mikrobloga

ze wspolnym mianownikiem: zamordyzm obaczajowy i katotaliban


@93michu93: przyklady? Korwinisci maja w dupie LGBT, jak ktos chce to niech sobie zyje w trojkacie, czworokacie czy jak tam woli (mniej wiecej w tym stylu jasno sie wypowiedzial Berkowicz)

A jesli pijesz do aborcji to ja sie akurat zgadzam - chodzi o prawo do zycia poczetego dziecka. Wg mnie ma on takie samo prawo do zycia jak ja czy ty. Chociaz tutaj
  • Odpowiedz
@93michu93:

"narodowcow jest malo (ktos oprocz krzysia i winnickiego tam jeszcze jest z narodowcow)"


no jeszcze tuduj, kamiński i urbaniak. z kolei "wolnościowców", czyli tych od korwina jest 5. Jest jeszcze Braun, któremu bliżej do ruchu narodowego, jest zresztą największym #!$%@? tam. Więc mamy 5 wolnościowców do 6 zamordystów, EOT ( ͡°
  • Odpowiedz
podsumowując wolę zamordystę z KO, który mi podwyższy zwiększy vat o 1% niż wyżej wymienioną ekipę narodowców nierobów xD


@yahoomlody: to ci sie zmieni jak zaczniesz wiecej zarabiac :P
Co z ludzmi, ktorym zabrali pieniadze z (prywatnych kont xD) OFE? Tez spoko? A jakby tak zabrali z konta bankowego albo zamrozili hajs jak podczas kryzysu greckiego, to dalej lepiej?

no jeszcze tuduj, kamiński i urbaniak. z kolei "wolnościowców", czyli tych od korwina jest 5. Jest jeszcze Braun, któremu bliżej do ruchu narodowego, jest zresztą największym #!$%@? tam. Więc mamy 5 wolnościowców do 6 zamordystów, EOT ( ͡
  • Odpowiedz
@yahoomlody: ok, tak, powiedzial, ze trzeba debatowac nad powrzechnym poborem do wojska, to glupie akurat, fakt. Oprocz tego zamordysta powiedzial o nauce obslugi broni i debata nad powrzechnym dostepem do niej. Ktory z poslow POPISu rowniez by poparl taka ustawe? Jakis wolnosciowiec z KO?
  • Odpowiedz
@yahoomlody: ty, ale Krzysiu to ma troche racji. Jesli studiujesz to powiedz na uczelni, ze sa tylko dwie plcie to zaraz zostaniesz wydalony, tak to dziala. Z tymi grupami sprawdzajace rowne traktowanie tez obled. Dodatkowe punkty za bycie kobieta to rowne traktowanie? Co zlego w tym, ze kazdy moglby spobie pisac prace w jakim jezyku chce? Musi byc zawsze po angielsku?

To co napisales wczesniej to z kilku dobrych pomyslow
  • Odpowiedz
@93michu93:

1. przestałem głosować na korwina w momencie jak zacząłem zarabiać i płacić podatki, a nie być na utrzymaniu mame, pracuję na uop i prowadzę jdg, miesięcznie mam koło 10k na rękę, wiem, że to nic przy programistach15k xD ale tak - wolę płacić 1% podatku więcej niż doprowadzić do władzy oszołomów, którzy chcą mnie z UE wyprowadzić xD

2. nie chce mi się znowu pisać tego samego, przecież jasno powiedziałem w kontekście peło czemu są lepsi od
  • Odpowiedz
zajebioza, nie postawie takiej stronki bo beda mnie ciagac po sadach, ale na koncu uniewinnia, no to gites, no problemo :D


@93michu93: ale ja nie mowie, ze no problemo. Po prostu piszesz, ze go skazali to prostuje te brednie sugerujace, ze koles siedzi w wiezieniu
  • Odpowiedz
1. przestałem głosować na korwina w momencie jak zacząłem zarabiać i płacić podatki, a nie być na utrzymaniu mame, pracuję na uop i prowadzę jdg, miesięcznie mam koło 10k na rękę, wiem, że to nic przy programistach15k xD ale tak - wolę płacić 1% podatku więcej niż doprowadzić do władzy oszołomów, którzy chcą mnie z UE wyprowadzić xD


@yahoomlody: spoko, fajna wyplata. Nikt nie bedzie cie z UE wyprowadzal, po prostu chcieliby, zeby Polska byla traktowana na rowni z innymi krajami. Np. kopalnia Turow pokazuje, ze tak nie jest ale nawet nowe lewicowe wstawki, ktore Polska musi respektowac sa drazniace.

3. założył stronkę szkalującą głowę państwa, takie jest prawo i prawo, które powinno zostać zmienione, dobrze że został uniewinniony przez niezawisły
  • Odpowiedz
ale ja nie mowie, ze no problemo. Po prostu piszesz, ze go skazali to prostuje te brednie sugerujace, ze koles siedzi w wiezieniu


@baetky: okej, racja, to moj blad. Rzeczywiscie powinienem napisac, ze wlecieli mu na chate i ciagali po sadach, a nie, ze skazali
  • Odpowiedz
ty chyba nie wiesz o co chodzi w Turowie


@bylembordo: no ale skoro ja nie wiem, a ty wiesz to moze wytlumacz nam wszystkim o co chodzi. Ale najpierw sprawdz wszystkie kopalnie w okolicy po stronie polskiej, czeskiej i niemieckiej
  • Odpowiedz
@yahoomlody: siemandero!
Jak tam wolnosciowa partia KO zaglosowala w ostatnim glosowaniu o emerytach? :D
Zadowolony, ze sfinansujesz 13 i 14?

Zaden z zamordystow z konfy nie poparl, 6 przeciw, 5 sie wstrzymalo
  • Odpowiedz
@93michu93 milion? Jachirka się kompromitowala z sytuacją na granicy i jak się podnieca paszportami covidowymi, wiecej jej glupor nie kojarze, na ogół wypowiada się mądrze, jak mówi w tematach gospodarczych to akurat nawet się zbliża do konfy pod tym względem
  • Odpowiedz