Wpis z mikrobloga

@aut91: uwaga tłumaczę
-Witam trenerze, to jest Mateusz Małybór. Będziesz ty telefonować góre kogoś z E-klapy do narodowego zespołu? Ponieważ Czesław Michniewicz by to zrobił.
-Dziękuję za to pytanie panie Małybór. Jedyny gracz z E-klapy ja myślę o jest Bartosz Letarg.
  • Odpowiedz
@bartton chłopie, o ci ci chodzi XD tłumaczysz mema (mimo że nikt cię o to nie prosił) i robisz to źle, bo powinno być Borek i Śpiączka a nie "małybór" i "letarg", więc cie poprawiłem, bo cała śmieszność mema polega właśnie na domyślaniu się o jakie osoby chodzi a ty to s----------s i jeszcze wymyślasz swoje własne niepasujące tłumaczenia nazwisk mówiac do tego, że tak jest git i w ogole to
  • Odpowiedz
chłopie, o ci ci chodzi XD tłumaczysz mema (mimo że nikt cię o to nie prosił) i robisz to źle, bo powinno być Borek i Śpiączka a nie "małybór" i "letarg", więc cie poprawiłem, bo cała śmieszność mema polega właśnie na domyślaniu się o jakie osoby chodzi a ty to s----------s i jeszcze wymyślasz swoje własne niepasujące tłumaczenia nazwisk mówiac do tego, że tak jest git i w ogole to heheszki XD
  • Odpowiedz