Wpis z mikrobloga

@damw oni tego nigdy nie zrozumieja, im bardziej zależy na nienawiści do pisu, niż żeby wytłumaczyć im co się dzieje, zreszta oni sami są nieświadomi, tylko taka moda, dzięki nim Duda wygrywa
  • Odpowiedz
przekonaliście mnie, mialem nie iść na drugą turę (w pierwszej głosowałem na Bosaka), ale teraz zagłosuję na Dude. :)


@Jestembogaty: zrobisz co będziesz chciał - masz przecież takie prawo ¯\_(ツ)_/¯

Weź tylko z łaski swojej powiedz, w jaki sposób mój komentarz, gdzie prosiłem innego mireczka o trochę kultury i szacunku dla innych osób, zmienił twoje zdanie, i zamiast nie głosować, będziesz głosować na osobę, która gwarantuje rozdawnictwo pieniędzy, kolejne podatki
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Ja PiS podziwiam. Podejrzewam, że te wyjazdy Dudy mają sprowokować jak najbardziej ekscentryczne reakcje wyborców Koalicji Obywatelskiej by utwierdzić wyborców Bosaka i szczątkowców, że nie warto głosować na Trzaskowskiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę przeciwdziała temu fakt, że wyborcy PiSu też robią z siebie ostrych debili.
  • Odpowiedz
będziesz głosować na osobę, która gwarantuje rozdawnictwo pieniędzy, kolejne podatki


@damw: to podobnie jak rzraskowski z tą różnicą, że trzaskowski popiera homoseksualizm, a duda nie.
  • Odpowiedz
to podobnie jak rzraskowski z tą różnicą, że trzaskowski popiera homoseksualizm, a duda nie.


@Jestembogaty: zapominasz o jednej (bardzo ważnej różnicy) - prezydent, nawet jakby był gejem i jawnie to promował, to bez współpracy sejmu nic nie zrobi. Każda ustawa (również zgłoszona przez prezydenta) musi przejść przez sejm, senat i dopiero wtedy trafi do niego do podpisania. Więc pod względem LGBT i tych innych śmiesznych skrótów, nic się w tym
  • Odpowiedz
tl;dr


@Jestembogaty: no to gościu ja już w takim razie odpadam, i nie próbuję nawet dalej dyskutować, jeśli kilka zdań jest za długie do przeczytania.
Bywaj zdrów i przemyśl jeszcze swoją decyzję - bo PIS serio szkodzi temu krajowi i robi z nas kolejną Grecję/Wenezuelę.
  • Odpowiedz
Jak zawsze wybor miedzy po a pis to zaden wybor to tak jakby zestawic sraczke z zatwardzeniem co lepsze , a ci wszyscy idioci co manifestuja sa po prostu dobrze oplacani i tyle , nie chce mi wierzyc ze mozna byc takim debilem
  • Odpowiedz