Wpis z mikrobloga

  • 3
@Piezoreki: jeżeli nie masz dziewczyny tym bardziej masz jeszcze okazję poświęcić więcej czasu sobie jeżeli pracujesz zbyt długo to postaraj się zmienić pracę na taką w której będziesz 8 godzin lub pomyśl nad ograniczeniem godzin pracy Chyba że dużo schodzi ci na dojazdy to wtedy Znajdź pracę bliżej i zostanie ci więcej czasu trzeba wszystko kalkulować. Nie wiem o jakim hobby mówisz ale na przykład jazda na rowerze to w
  • Odpowiedz
Podobno jest taka zależność, że jak jesteś #!$%@? tak ze nie masz na nic czasu to wtedy wbrew wszystkiemu zacznij robić coś dla siebie, np. zacznij przygotowywac się pod półmaraton/maraton; zacznij chodzic regularnie na basen; zacznij zbierać stare monety. I rób to obojetnie czy #!$%@? deszcze albo musisz przez to wyjsc wczesniej z roboty. Przeznaczenie pomoze.
  • Odpowiedz
@Piezoreki: mirku ja już w takiej pętli od 2,5 roku i mam już dość, powoli coś robie ale nie mam pomysłu na jakąś większą zmiane. Mieszkam za granicą, w małym mieście w którym nie ma co robić, wszystko już obczajone, nawet nie ma gdzie na spacer pójść, brak też jakichkolwiek bliskich znajomych. Dalej gdzieś jechać też nie mogę, bo tu pociągi cholernie drogie, autobusem to bym się z pięć razy
  • Odpowiedz
@Piezoreki: Zakupy raz na tydzień tesco/whatever przez internet, ew. coś świeżego w sklepie obok.
Ukraińska sprzątaczka + odkurzacz robot + zmywarka.
Alternatywnie catering, jesz z pudełka i masz więcej czasu bez mycia naczyń.
Zamieszkaj bliżej pracy/zmień prace.
Wyłącz wykop/komputer. To niesamowite jak nagle zyskujesz 12h ;D
  • Odpowiedz