Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko, podczas badania z medycyny pracy wyszlo ze mam astygmatyzm z lekka wada wzroku -1.0, lekarka dopisała też kąty (nie orientuje sie do konca o co chodzi) 87 i 82 stopnie przy obu = 1.0

Mam to wypisane na kopii zaświadczenia, wypisała mi też oddzielnie na kartce.

Mogę z tym iść do salonu okulistycznego, pokazać informacje i dobrać okulary czy cos jeszcze trzeba załatwić przed tym?
asdasd123312 - Szybkie pytanko, podczas badania z medycyny pracy wyszlo ze mam astygm...

źródło: comment_GpvjovhzJvCLtveMUJ59poatyjXqan18.jpg

Pobierz
  • 9
@asdasd123312: idziesz z "receptą" do dowolnego salonu i wybierasz oprawki dla siebie, pozniej tylko montują szkła pod ciebie i masz bryle :) zapewne nie będą od ręki, ale za ~1 tydz powinienes mieć
@Sebobik - dzieki, wlasnie kolejnej wizyty u okulisty chcialem uniknac bo badania mialem robione jakies 2 tyg temu, dokladnie mi sprawdzila wszystko podczas testu, 2-3 maszyny byly + standardowo litery na tablicy i sprawdzanie pod kątem odróżniania kolorów.

@bocznica - jak widac posrod ludzi potrafiacych normalnie odpowiedziec zawsze znajdzie sie jakis polacki janusz :)
@bocznica - widzisz, spytałem tutaj i dowiedziałem się w minute. To samo dowiedziałbym się idąc do salonu okulistycznego, tylko gdybym czegoś jeszcze potrzebował to stracilbym czas bo nic bym nie zalatwil.

ale jak widac tego nie rozumiesz bo jako typowy janusz musisz sie przyp*erdolic aby zrobilo ci sie lzej na serduszku w ten sobotni poranek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

temat zamkniety takze mozesz sie juz nie produkowac bo