justlooking5
PiS ogarnął temat Tuska bezbłędnie zrównując go z Niemcem. Przekaz dla półdebili, ale nie celują w głosy naukowców w końcu xD Jednocześnie odbiorca męski typowy Janusz kłóci się z sąsiadem że jego Passat w gnoju pali 4.2l/100km i jest lepszy niż japońskie gowno. A Grażyna chwali jakość niemieckich proszków do prania nad Polskimi. Inflacja tez jest chwalona bo po pierwsze za kogo tak rosła minimalna oraz co z tego, że na święta
- Anakee
- ali_baba
- bol_konia_christiana
- Man0lo



















