PiS ogarnął temat Tuska bezbłędnie zrównując go z Niemcem. Przekaz dla półdebili, ale nie celują w głosy naukowców w końcu xD Jednocześnie odbiorca męski typowy Janusz kłóci się z sąsiadem że jego Passat w gnoju pali 4.2l/100km i jest lepszy niż japońskie gowno. A Grażyna chwali jakość niemieckich proszków do prania nad Polskimi. Inflacja tez jest chwalona bo po pierwsze za kogo tak rosła minimalna oraz co z tego, że na święta
@justlooking5: Bo Tusk to niemiecka wtyka w Polsce i ludzie nie potrzebują PiS żeby to wiedzieć. Ostatnio nawet zrobił fikołka o 180 stopni i jest przeciwko imigracji, dziwnym trafem teraz jak Niemcy rowniez zmieniły zdanie w tym temacie. Nie ma jednego przykładu żeby sprzeciwił się jakiejś decyzji Unii Europejskiej i wstawił się za Polska. No chyba ze ktoś uważa ze wszystkie decyzje UE są korzystne dla Polski XD
Nie no, kurła, aż muszę na mirko napisać. Włączam sobie wieczorną Kronikę Krakowską żeby dowiedzieć się co tam w #krakow i okolicy, kiedy Most Dębnicki skończą albo remont Al. 29 listopada. A tu co? Propaganda na najwyższym, centralnym szczeblu. Powtórka materiałów z dziennika #tvpis czyli Tusk, Niemcy i cała ta #!$%@?, od której już mi się chce rzygać. Różne opcje rządziły, media publiczne zawsze były tendencyjne, ale tak przecwelone jak teraz to