Napisałem w robocie apkę do obsługi pewnej części magazynu, głównie dla siebie bo czasami potrzebuję takich danych (nie pracuję jako programista btw xD) ale wyszło tak że wszyscy z tego korzystają bo wcześniej używali do tego excela i proszą o nowe funkcjonalności - no i teraz sobie ją powoli przepisuję bo brzydzę się tym kodem i zanim coś dodam to musi być cacy (i w sumie już jest (。◕‿
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

GodlessMike
- 7

_Drzewo_Cytrynowe_
via Android- 5
@GodlessMike powinieneś dostać jakiś bonus od szefa za to bez kitu

_Drzewo_Cytrynowe_
via Android- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...