#nbastats #nba

No to nie kończymy jeszcze serii:

Brunson - 38pts-9reb-7ast - najlepszy punktowy występ gracza NYK w play-offs od Carmelo Anthonego 2013 (rzucał wtedy 39). Poza Melo (jeszcze 41 i 42 w 2012 i 2011) nikt w Nowym Jorku nie rzucał tylu punktów w meczu PO po roku 1990. Brunson w tych PO zdobywa średnio 26.5pts/g - to 6 najwyższa średnia w historii postsezown w Knicks, rekord B. Kinga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lista zawodników z min. czterema All-NBA 1st Team po pierwszych 5 sezonach w NBA (od momentu połączenia NBA z ABA)

- Larry Bird
- Tim Duncan
- Luka Doncić

#nbastats #nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z racji trafienia do All-NBA Tatum i Brown mają możliwość podpisania supermaxów z #celticspride w wysokości odpowiednio 318 i 295 mln dolarów.

Chodzi o kontrakty pięcioletnie.

#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli GSW chce wykorzystać ostatnie lata grania Currego to w to lato musi wytradować Klay i Greena. Fakt nie opinia, pozdrawiam

#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Partyzant91: Ja bym jednak postarał się wytrejdować Poola zamiast Klaya. Pewnie będzie trudniej, ale gdyby się udało to IMHO lepsza opcja. A Poole jest dość młody, więc chętni mogą się znaleźć. A też GSW potrzebuje graczy na teraz, a Klay już sprawdzony w boju i wspólnie ze Stephem.
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

Jokic - 29pts-13reb-12ast - standard, 10 triple Jokicia w PO, zrównał się na miejscach 5-8 z trzema innymi graczami - Birdem, Rondo i Draymondem Greenem, wyprzedził Chamberlaina i ma najwięcej takich występów w historii wśród centrów. Jeśli chodzi o pojedyncze sezony, Jokic w obecnych rozgrywkach ma triple po raz czwarty. Ostatnim graczem z tyloma (a nawet z jednym więcej) był LeBron w 2020. Ogólnie było 13
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem tylko tyle, dobrze, że nie oglądałem na żywo. Coś tam u jich jest nie tak, już seria z Atlantą to pokazała, może coach? Nie wiem co musiałoby się stać, żeby odwrócili losy tej serii. Jak odpadną w 2nd roundt to ich sezon to będzie major disappointment i zaczątek ruchów transferowych.
#nba #celticspride
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR_: Fact check: Daro ostatnimi czasy stał się "młodzieżowy", @DzdzystyDzejson wrzuca mniej boomerskich postów. Przypadek? To miłe Darku, że ujawniłeś się wśród publiczności i skromne 50 zł z freakfightowych gal przeznaczysz na jakiś cel charytatywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Parę przemyśleń odnośnie meczu. Po pierwsze, trójki Horforda są jednym z X factorów tej serii. W pierwszym meczu, przegranym przez Celtów, był 1/4. W drugim, który zakończył się blowoutem ze strony Celtów, był 1/8, natomiast tylko dzięki tym pudłowanym trójkom, Sixers jeszcze byli w grze do początku trzeciej kwarty. W G3 był 5/7 i to jego trójki, w dużej mierze, zatapiały sixers. W G4 był 1/7, jedna trójka trafiona więcej w regularnym
WojtASR - Parę przemyśleń odnośnie meczu. Po pierwsze, trójki Horforda są jednym z X ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wojt_ASR_ Emocje mam od runu Iversona, teraz liczę na choć sezon sukcesu. To samo miałem ze Śląskiem Wrocław do czasu mistrzostwa xD zarówno w piłce jak i w koszu. Joel Hans Embiid, daj mi ukojenie we współpracy z Hardenem xD
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

Kolejne 2 mecze:

Steph Curry - 31pts-10reb-14ast-3stl (ale tylko 12/30FG i 3/14 za 3) - to jego trzecie triple-double w PO (w karierze RS łącznie z PO trzynaste), poprzednie miał w 2017 (32-10-11) i w 2019 (37-13-11). Jest szóstym graczem w historii z trzema 30pts-triple-double w PO, pozostała piątka to Jokic (3), Harden (3), Westbrook (6), Robertson (8), LBJ (15).

Highlights:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nbastats #nba

Tatum - 24pts-18reb-6ast-4blk - w sezonie regularnym miał tylko raz więcej zbiórek (19), w PO max 15 w karierze. Ostatnim graczem Celtics z tyloma zbiórkami w meczu był Garnett dokładnie 10 lat temu. Linijka Tatuma w tych 4 przytoczonych kolumnach zdarza się po raz 6 w historii play-offs NBA, wcześniejsze Duncan 2003 i 2003 (32-20-6-3-7 i 34-24-6-2-6-), Shaq 2001 (28-20-9-8(blk)), Ewing 1994 (24-22-7-5(blk)) i Olajuwon 1993 (25-18-9-5(blk)).
Horford
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeszcze taka luźna rozkminka. Współczuję temu gościowi, bo nikt nie chciałby być ofiarą w szkolnej strzelaninie, to musi być traumatyczne przeżycie, i to może być z nim do końca życia, ale z drugiej strony, Wasz ulubiony koszykarz


, zaprasza Was na mecz playoffów, i w tym meczu playoffów robi COŚ TAKIEGO. No a po spotkaniu zaprasza was na parkiet i oddaje buty, w których grał.

Nawet głupio pisać, że to spełnienie
WojtASR - Jeszcze taka luźna rozkminka. Współczuję temu gościowi, bo nikt nie chciałb...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i oddaje buty,


@Wojt_ASR_: no właśnie tylko te buty.
Gdyby to były Jordany to młody by były wniebowziety, albo chociaż lebrony lub Kyrie 6 to też ok, no ale hardeny. Myśle że młody może czuć niedosyt
  • Odpowiedz