#golebie #j----------e #j-------------------i planuje zamontować siatkę, bo te perfidne szczurzyska od tej wiosny regularnie obrały sobie mój zacny balkon za cel, codziennie wstawałem w akompaniamencie bulgotania tego obrzydliwca pod moim oknem. Próbowałem wszystkiego bezskutecznie choć widuje je coraz mniej, dalej tak samo balkon potrafi być dobrze upędzlowany łajnem w czasie mojej nieobecności na bloku. Trochę żałuję zwlekania i pluje sobie w brodę, ale co odwlecze, to nie uciecze i tak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach