jak im nie wstyd tak kase wyłudzać, to są ludzie bez sumienia, serca i rozumu
@juzwos: Nie wiem czemu się bulwersujesz, przecież wstajemy z kolan ( ͡°͜ʖ͡°) paliwo podrożało przez ostatni tylko o ok 1zł a w tym miesiącu jedynie o 40gr. Nie rozumiem gdzie tu motyw do hejtowania ( ͡°͜ʖ͡°)
@juzwos: Nie wiem czemu się bulwersujesz, przecież wstajemy z kolan ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo podrożało przez ostatni tylko o ok 1zł a w tym miesiącu jedynie o 40gr. Nie rozumiem gdzie tu motyw do hejtowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)