Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamy tanie paliwo

zwierzęta śmierdzą

jak im nie wstyd tak kase wyłudzać, to są ludzie bez sumienia, serca i rozumu


@juzwos: Nie wiem czemu się bulwersujesz, przecież wstajemy z kolan ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo podrożało przez ostatni tylko o ok 1zł a w tym miesiącu jedynie o 40gr. Nie rozumiem gdzie tu motyw do hejtowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz