Zimowe Płocie na Żerowaniu
Witam , dzisiaj pojechałem nad wodę zobaczyć jak ryby reagują na zanętę . Wczoraj po południu pod nęciłem pierwszy raz i to okazało się dobrym posunięciem . Gdy dzisiaj spuściłem kamerę na około 3.5 m pojawiły się pojedyńcze płotki to był dobry znak . Przygotowałem 0.5 kg zanęty typową na płocie

- #
- #
- #
- #
- 3
- Odpowiedz





Komentarze (3)
najlepsze