Słaby ten "hardstyle", przypomina disco raczej. Irytujące patetyczne melodyjki, tylko beat ostrzejszy. Ani to techno ani trance ani minimal ani schranz. Wszystko na jedno kopyto bez jakiegoś artystycznego zamysłu. I ciągle te alarmowe dźwięki i niby demoniczny wokal co jakiś czas. A tak od siebie, wolę prawdziwy hardstyle:
Tak z nieco innej beczki: ostatnio też spodobał mi się dubstep, ale tylko niektóre utwory, bo ogólnie to jest średni i szybko męczy. Ale tu jest fajny mix:
@Syntax: No jakoś tak słucham i słucham i brakuje mi prawdziwego hardstyle'u, chociażby takiego znanego z Qlimaxa. To co podałeś, to schranz, nie hardstyle i jakoś za tym nie przepadam. Dla mnie HS to to:
Komentarze (3)
najlepsze
http://www.youtube.com/watch?v=_7CQOWQiDrk
Przynajmniej ma to charakter i prawdziwą moc.
http://www.wykop.pl/link/340636/techno-co-to-za-muzyka/#comment-2211449
Można jeszcze dorzucić coś z hardcore'u:
http://www.youtube.com/watch?v=aTMdIebc8mQ&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=-Hd4aaL-r_Q&fmt=18
Tak z nieco innej beczki: ostatnio też spodobał mi się dubstep, ale tylko niektóre utwory, bo ogólnie to jest średni i szybko męczy. Ale tu jest fajny mix:
http://www.youtube.com/watch?v=BgTB_xt11bA&fmt=18
http://olekc1988.wrzuta.pl/audio/5txhBLFgSCl/mike_nrg_-_lost_in_dreams_tat_n_zat_remix
http://pacjent89.wrzuta.pl/audio/1FBLdTE6PoV/brennan_heart_-_remember_remember
http://prozack.wrzuta.pl/audio/3lrkSGkXNQe/katy_perry_-_i_kissed_a_girl_tatanka_remix_edit