Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

423

Wybory w 1990 roku zostały sfałszowane....

Pokaż treści 18+

Wybory w 1990 roku zostały sfałszowane....

1990 Ostatnia szansa dla Polakow

Rastuff
Rastuff
z
youtube.com
dodany: 18.02.2015, 18:18:04
  • #
    polityka
  • #
    tyminski
  • #
    walesa
  • #
    afera
  • #
    wybory
  • #
    prezydent
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Debata Tymiński-Wałęsa
uzytkownikbeznazwy
z youtube.com
  • 19
Warto obejrzeć.
VanGogh
z youtube.com
  • 14

Komentarze (43)

najlepsze

uzytkownikbeznazwy
uzytkownikbeznazwy
uzytkownikbeznazwy
18.02.2015, 19:20:01
  • 181
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....0
r.....0
konto usunięte 18.02.2015, 20:06:43
  • 70
@uzytkownikbeznazwy: i przy tym wszystkim puścili plotkę, że to właśnie Stan jest wtyczką SB :/

Nb: Stan Tymiński był w latach 80-tych członkiem kanadyjskiej Partii Libertariańskiej.
  • Odpowiedz
pwolski93
pwolski93
18.02.2015, 20:15:29
  • 27
@uzytkownikbeznazwy:

Ehh... Gdyby wtedy iść drogą liberalizmu gospodarczego, tak jak to opisywał Tymiński...

Przeczytajcie książkę "Święte Psy" Tymińskiego, bardzo ciekawa lektura
  • Odpowiedz
4.....n
4.....n
konto usunięte 18.02.2015, 20:32:50
  • 69
Człowiek głoszący inną możliwość prowadzenia państwa i inne rozwiązania gospodarcze, wobec którego jest prowadzona kampania nienawiści i pomówień. 25 lat i nic się w tym kraju nie zmieniło, w dalszym ciągu te same metody.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....P
M.....P
konto usunięte 18.02.2015, 18:47:11
  • 63
Nic się nie zmieniło :/ .
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muchabzz
muchabzz
18.02.2015, 22:41:04 via Android
  • -1
@MichaelP: wtedy podczas tej kampanii byłem w moim mieście na wiecu tyminskiego.. Coś tam gadał o tej swojej teczce. Moje wrażenie z tego wiecu były absolutnie negatywne. Wszedł, zaczął coś pierdzielic o teczce. Tłum go zakrzyczal. Po 15 minutach wyszedł. Zero gadki o programie planie.. Nic. Jeden wielki wrzask. Do dziś mam wrażenie, że gdyby wygrał, to długo by nie poradził. Albo by go sprzatneli, albo by wyszły różne sprawy.
  • Odpowiedz
komplik
komplik
19.02.2015, 08:58:26
  • -1

Komentarz usunięty przez moderatora

redemptorysta
redemptorysta
18.02.2015, 20:22:33
  • 40
Usuńcie to bo się Leszke obrazi (╥﹏╥)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

uzytkownikbeznazwy
uzytkownikbeznazwy
uzytkownikbeznazwy
18.02.2015, 21:45:06
  • 26
@redemptorysta: Już się obraził i tak zostało
  • Odpowiedz
Eremites
Eremites
19.02.2015, 00:17:26
  • 11
@redemptorysta: niech s---------a
  • Odpowiedz
W.....l
W.....l
konto usunięte 18.02.2015, 22:13:11 via Android
  • 32
Był spoza układu, więc nie mógł wygrać, proste, taka rzeczywistość postmagdalenkowskiego bękarta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....5
P.....5
konto usunięte 18.02.2015, 22:50:15
  • 8
@WykopWasPrzejrzal: Układ rządził bo miał wszystkie media (polecam poszperać jak wykończyli Polonię1 aby zrobić miejsce dla Polsatu). Cejrowski świetnie jakiś czas temu podsumował kto włada największymi ośrodkami telewizyjnymi w Polsce (cytuje z głowy): TVP - pociotki po PZPR, TVN - służby wojskowe , Polsat - SB. Dopóki nie było powszechnego internetu mieli pełną władze na umysłami tej większej części Polaków, potrzebnej do wygrania każdych wyborów.
  • Odpowiedz
Fenxo
Fenxo
19.02.2015, 01:54:05
  • 8
@WykopWasPrzejrzal: Obejrzałem debatę Tymiński-Wałęsa. Ten Tymiński to miał klasę i był dużo bardziej oczytany od Wałęsy. Nie znam dokładnie sprawy, ale po takiej debacie Tymiński miałby mój głos.
  • Odpowiedz
MajkiFajki
MajkiFajki
18.02.2015, 19:33:53
  • 32
"Czym więcej biedy tym bardziej oni mogą trzymać kontrolę".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kamil150794
kamil150794
18.02.2015, 19:32:07 via Android
  • 17
Istnieje tez druga wersja: Tyminski zostal podstawiony, zeby Mazowiecki nie dostal sie do 2 tury.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

G.....n
G.....n
konto usunięte 18.02.2015, 19:22:20
  • 16
25 wolności!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fjuczer
Fjuczer
18.02.2015, 21:53:15
  • 9
@lechwalesa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

z.....y
z.....y
konto usunięte 18.02.2015, 19:23:51
  • 9
Cieszy, że muszą szukać sprzedawczyków wśród debili. Gorzej że do rządzenia coraz mniej rozsądnych ludzi się garnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Panczenisci
Panczenisci
19.02.2015, 08:27:41
  • 0
@zgnily: Nie garną sie do rządzenia tylko do koryta.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3401
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3064
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2323
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2294
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2189
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #ciekawostki
  • #partiarosyjska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking