Wpis z mikrobloga

wpadłem to tu zostawić:

Z KIM WŁAŚNIE PO 6 LATACH ZWIĄZKU ZERWAŁ RÓŻOWYPASEK 8/10 I W CIĄGU NANOSEKUNDY ZNIKNĘŁA MU MOTYWACJA DO UCZELNI, PRACY I OGÓLNIE ŻYCIA?

1.TAK #!$%@? ZE MNĄ, MI.

#przegryw #piotszakstyle
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Teylor: 25l i niezla praca w IT ... no ciekawe :)

1. zle sie oceniasz, zobacz ile ludzi jest na swiecie i jakie maja rozne biologie i jakos zyja w parach

2. dopiero teraz zaczyna sie zycie, kolo 30-40tki zobaczysz ile bedzie towaru do wziecia i to 5-10lat mlodszego ktory wlasnie chce byc z kims starszym
  • Odpowiedz
niezłą pracę ale w IT (0 dziewczyn), uczelnię właśnie kończę (1 dziewczyna na roku). Nie mam za bardzo jak kogoś już znaleźć


@Teylor: No chyba żartujesz. A od czego masz internet, choćby wykopparty albo inne imprezy, na których nikogo nie znasz (samemu łatwiej kogoś poznać niż idąc z kumplami), zapisz się gdzieś na siłownię (gdzieś gdzie są laski) albo na jakiś język, rozwijaj jakieś umiejętności (byle z ludźmi), wychodź na
  • Odpowiedz
@Teylor: ja od czerwca nie mogę sie podnieść po zakończeniu 9 letniego związku. Jakos sie żyje, idzie do przodu, ale słabo jest jak każdy ruch, każde zachowanie i miejsce kojarzy ci sie tylko z jedną osobą.
  • Odpowiedz