Wpis z mikrobloga

#wot

Czołgi for fun:

Warto zostać na VIII czy iść w X?

JPanther II vs. Jg pz E 100

BC 12t vs AMX 13 05 (juz mam BC 25t więc nie wiem czy kolejny magazynek na X mi potrzebny)

Caernarvon vs S. Conqueror

P 44 vs Progetto 65

A może warto z tych par i VIII i X mieć w garażu?
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Szolek e3 sytuacyjny trochę i głównie na mapy miejskie się przydaje.


@Luko wg mnie warto zostawić sobie p44 w garażu jeśli nie ma się progetto 46. P44 to bardzo porządna maszyna, fajnie mi się grało tym na lini frontu a i w randomach da Ci dużo frajdy.

Jeśli nie masz zbyt dużego garażu zasobnego w ht to pozostawienie Caernarvona to też dobry pomysł. Jeden z lepszych ht drzewkowych na swoim
  • Odpowiedz
@Luko: Zrób sobie amx 13 90 i na nim zostań. U włochów im wyżej tym lepsze czołgi. Brytole ciężkie bym zostawił oba, jeśli jesteś w stanie załogę ogarnąć na oba. #!$%@? E100 jest nietypowym czołgiem, ale po rebalansie z piaskownicy może sporo zyskać. Więc ja bym na twoim miejscu wbił jagdtigera, wyexpił jagodę i poczekał z kupnem do momentu aktualizacji. Bo jagdtiger grany jako typowy TD lub czołg wsparcia to
  • Odpowiedz
@Luko: Z tego wszystkiego mogę odnieść się tylko do pierwszej pary - JPII vs jagoda. JPII daje dużo więcej radości z gry - drugie działo w miarę szybko ładuje - poniżej 10 sekund, zabiera ok 500 hp, niezła depresja, szybka i zwrotna, a i potrafi dingnąć. Natomiast Jg pz E100 jest odrobinę szybsza od kamienia, ale tylko odrobinkę. Na sterydach wolno skupia i ładuje ponad 20 sekund, niby penetracja na
  • Odpowiedz