Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki artystyczne i krytyckie (jest takie słowo?)!
Rysunkowego challenge'a dzień drugi i modliłem się o coś "rysowalnego" po wczorajszym koszmarku zwanym autoportretem. Gdzie tam. "Coś, co lubisz"
Najbardziej nienawidzę dwóch pytań :
- Czego słuchasz?
- Czym się interesujesz (co lubisz?)
W obu tych przypadkach mógłbym napisać powieść grubości co najmniej trzech Potopów. O narysowaniu tego nawet nie mówię. Tak więc zacząłem myśleć na temat jednego czegoś. Co najbardziej lubię? Do głowy przychodziły mi różne pojęcia, idee
T.....o - Mirki artystyczne i krytyckie (jest takie słowo?)!
Rysunkowego challenge'a...

źródło: comment_bsKLwB7RfjuqCmP7sz1M0i95WEZvxo6K.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielkanoc: widzialem to na komputerze ale nie pamietam hasla do wykopu, a tylko na telefonie mam zapamietane wiec specjalnie odszukalem ten post ponownie.

Nie daj sie wiecznym malkontentom, mi i (sadzac po plusach) pewnie tez wielu innym osobom, podoba sie ten styl i chetnie zobacze pozostale 363 rysunki z nuta szalenstwa ;)
  • Odpowiedz
@xtka: Po tym rozpoznaje się, że ktoś umie albo nie umie malować. Jeżeli się nie umie cieniować to się rozmazuje, a to wygląda dziecinnie. No i palce zostawiają niekiedy niekontrolowane plamy na kartce/kartonie.

  • Odpowiedz