#365styczen
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Dopiero się uczę!
#365styczen
#365styczen
źródło: comment_pe0zayppPO2SDLadONJzHjT6aNA3TLAL.jpg
Pobierz- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnnaWajandArt: LaFerrari <3
- 1
@AnnaWajandArt: kiedys prawie taki sam narysowalam :O
- 6
2/365: góry :)
#365styczen
#365styczen
źródło: comment_rhjedEXF5J4tX7ybeO3lCBVruFULhbsb.jpg
PobierzMirki artystyczne i krytyckie (jest takie słowo?)!
Rysunkowego challenge'a dzień drugi i modliłem się o coś "rysowalnego" po wczorajszym koszmarku zwanym autoportretem. Gdzie tam. "Coś, co lubisz"
Najbardziej nienawidzę dwóch pytań :
- Czego słuchasz?
- Czym się interesujesz (co lubisz?)
W obu tych przypadkach mógłbym napisać powieść grubości co najmniej trzech Potopów. O narysowaniu tego nawet nie mówię. Tak więc zacząłem myśleć na temat jednego czegoś. Co najbardziej lubię? Do głowy przychodziły mi różne pojęcia, idee
Rysunkowego challenge'a dzień drugi i modliłem się o coś "rysowalnego" po wczorajszym koszmarku zwanym autoportretem. Gdzie tam. "Coś, co lubisz"
Najbardziej nienawidzę dwóch pytań :
- Czego słuchasz?
- Czym się interesujesz (co lubisz?)
W obu tych przypadkach mógłbym napisać powieść grubości co najmniej trzech Potopów. O narysowaniu tego nawet nie mówię. Tak więc zacząłem myśleć na temat jednego czegoś. Co najbardziej lubię? Do głowy przychodziły mi różne pojęcia, idee
źródło: comment_bsKLwB7RfjuqCmP7sz1M0i95WEZvxo6K.jpg
Pobierz@TheBobolo: Zgadzam się, że to dwa najgorsze pytania xd Szczególnie pierwsze.
@wielkanoc: zajebiste :D
@wielkanoc: widzialem to na komputerze ale nie pamietam hasla do wykopu, a tylko na telefonie mam zapamietane wiec specjalnie odszukalem ten post ponownie.
Nie daj sie wiecznym malkontentom, mi i (sadzac po plusach) pewnie tez wielu innym osobom, podoba sie ten styl i chetnie zobacze pozostale 363 rysunki z nuta szalenstwa ;)
Nie daj sie wiecznym malkontentom, mi i (sadzac po plusach) pewnie tez wielu innym osobom, podoba sie ten styl i chetnie zobacze pozostale 363 rysunki z nuta szalenstwa ;)
- 12
@KonradRex: wiking mógłby mu ten cios sparować i połamać śmieszny mieczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza, że do toporka to raczej się używa jeszcze tarczy.
#365styczen #youmeandots #darkmar
Coś co lubię... Herbatę lubię... A jutro jakiś inny kubek muszę narysować.
Coś co lubię... Herbatę lubię... A jutro jakiś inny kubek muszę narysować.
źródło: comment_XRGhemUH2NlLWMRki9lN74RyqrsbwH32.jpg
Pobierz- 6
- 20
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Podobieństwo średnie - nie wiedziałem, że to tak trudno narysować siebie. Dużo łatwiej rysować innych.
#365styczen
#365styczen
źródło: comment_fn4JYpZdWeYPtEQp30H0Llwgx1cvasm5.jpg
Pobierz- 16
#365styczen
02.01.2015 co lubię...
02.01.2015 co lubię...
źródło: comment_YPnUIZZw2pqwIUJArQMH6ml1J0r83t9i.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Jezus_z_Galileii nie stosuję chociażby z oszczędności ;)
1 stycznia - AUTOPORTRET W 10 MINUT
#365styczen
#365styczen
źródło: comment_53EQakVbTkNzhjMywMTlq9pSIj5zMIZ4.jpg
Pobierz- 1
@Hertesus: to była konstruktywna krytyka?
@AnnaWajandArt: Nie, nawet ładnie to narysowałaś.
- 10
- 5
#365styczen, dzień drugi. Bazgroły rzeczy, które najbardziej lubię i które najbardziej mnie interesują.
źródło: comment_2xYoHZtFSwYjzvSeZp4JBQNYfqLAi1tO.jpg
Pobierz






















#365styczen
źródło: comment_WBp5sexMiG0jEbMn33Rg0K57ApMTlKQm.jpg
Pobierzźródło: comment_j6pZ9JxDstfFZMhl87unkVrIGcmheL9B.jpg
Pobierz