Wpis z mikrobloga

  • 2
@Zgredzimierz:

- Na tych zdjęciach nic
- Po tych zdjęciach pierwsze 9 miesięcy brałem 350 mg testosteronu i 200 mg masteronu
- Później do sesji zdjęciowej poleciał winstrol, trenbolon przez 4 tygodnie oraz ostatnie 3 dni diuretyki i wyglądało jak w załączniku
- Później brałem różne środki ale moja baza na większość roku to 350 mg testosteronu + 200-350 deki lub boldenonu albo primabolonu oraz 3-5 UI HGH. Przed zawodami/maksami/sesjami na
Kasahara - @Zgredzimierz: 

- Na tych zdjęciach nic
- Po tych zdjęciach pierwsze 9 mi...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-29 o 20.14.19

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@pokey: o jeny chyba 100 kg+ i byłem ulany jak prosiak :D bo chciłem wykręcić chyba już wtedy jak największego maksa w trójboju i wtedy odezwałem się do @IntruderXXL tłuszczu w cholerę doszło ale i mięsnia. Redukowałem chyba najdłuzej w życiu oprócz pierwszej redukcji z pół roku

Dopiero teraz u mnie między masą a końcem redukcji jest 10-15 kg a nie 20-30
  • Odpowiedz
@Kasahara: pamiętam jak zaczynała się pandemia zamknęli siłkę i śmigałem twój trening na gumach xDD dwa lata bycia spoko i znowu mnie ulewa. Muszę się ogarnąć bo ten czas szybko ucieka
  • Odpowiedz
@Kasahara No to wlasnie by wychodziło ze w drugie 6/7 mięsiecy dobiles z 70 do 100kg. Musiało byc faktycznie ostre ułanie ale po efekcie wychodzi ze warto.
  • Odpowiedz
@Kasahara jak to zrobiłeś, że skóra Ci się tak ładnie rozeszła? Bardzo się boje tego, że będzie mi wisiała na brzuchu skóra a wyglądam identyko jak Ty
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover:

Ja całe życie wążyłem poniżej 70 kg w wieku 23->27 lat dowaliłem 50 kg tłuszczu bo się nie ruszałem. Nie wychodziłem z domu. Pracocholizm. Etat + 2-3 kierunki studiów + pierwsza własna działalność gospodarcza. Łatwo mi było dość schudnać, bo nawyki żywieniowe miałem dobre - no tylko dobił mnie brak ruchu

@skarpetyodyna

Tryharduje w każdej dziedzinie - głownie dla hajsu i własnej satysfakcji. Jakbym chciał top atencjon to bym uderzył
  • Odpowiedz
  • 6
@Marsu335:

Głownie mam atencje facetów z tego powodu i to nie mit xD, jak jestem w top formie i wrzucam fotki na IG to piszą do mnie goście z propozycja pójścia na kawę lub proszą o przesłanie własnych gaci/benka i tu nie ściemniam (xD) pewnie @Lewusx ma to samo. Ale zainteresowanie płci przeciwnej trenującej jest również duże co często widać na moich filmach
  • Odpowiedz
@Kasahara: no to grubo w #!$%@? na tak głęboką wodę się rzucać na start. Jak znajomi reagowali, co ich dłuższy czas nie widziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mar3czek: 1800-2200 kcal, 1-2 godziny cardio codziennie i 5-6 treningów siłowych tygodniowo było wtedy


@Mar3czek: @Kasahara ja przez pierwsze 5 miesiecy 1800kcal (6x cardio 1h-80minut dziennie, HR120-140, 5x FBW, ~10km pieszo dziennie), potem przestalo cokolwiek rosnac w ramach
  • Odpowiedz