Wpis z mikrobloga

Twoje zdjęcie przed bombą po pierwszej redu było dla mnie dużą inspiracją. Generalnie, podziwiam za samozaparcie i dążenie do celu.
@Strahl jak wyglądał twój przykładowy dzień jedzenia? Zastanawiam się co trzeba jeść żeby napełnić się na tyle żeby nie czuć ogromnego głodu robiąc dwa treningi dziennie przy 1500kcal
@garbaty33: 6 jajek, pstrag wedzony, jakies krewetki, puddingi bialkowe po 65kcal/100g (10g kazeiny na 100g), czasem kurczak/tunczyk (na poczatku wiecej kurczaka ale pozniej juz na niego patrzec nie moglem), losos, serki wiejskie - wywalilem praktycznie cale wegle z diety, dobijalem do 120-160g bialka dziennie a reszte dopychalem tluszczem. Byc moze to kwestia osobnicza, bo ja nigdy nie jadlem jakos specjalnie duzo, tylko przez dwa-trzy lata zajebiscie niezdrowo i waga wywalila ekspresowo
@PanSowaa: jako natural dla 99 % ludzi nie będzie technicznie możliwe utrzymanie cały rok 10 % BF lub nizej. Ja na takim % BF miałem anemię, hormony bliskie 0 oraz siadał mi układ autoimmunologiczny i limfatyczny. Nie mówiąc o ogromnie wywalonej grelinie na takich % BF gdzie z głodu żolądek przylepia się do kręgosłupa
potem przestalo cokolwiek rosnac w ramach jakiegokolwiek recompu to obcialem do 1500


@Strahl: Dodawałeś jakieś leki do poprawy pracy mózgu? Ja poniżej 2000 czuje że głupieje i długoterminowo nie jestem w stanie tyle jeść żeby być wydajnym intelektualnie w pracy.
@Gavilar: uh, nie wiem, standardowo kreatyna (ponoć ma tez jakies działanie ośrodkowe), kompleks adaptogenów (ashwagandha, żeńszeń, L-Tryptofan i cośtam jeszcze), multiwitaminę, witaminę D, czasem łyknąłem omega-3 i jakiegoś wielkiego spadku nie zauważyłem. Nootropów ani nic innego cięższego nie brałem. ;p
anemię, hormony bliskie 0 oraz siadał mi układ autoimmunologiczny i limfatyczny. Nie mówiąc o ogromnie wywalonej grelinie na takich % BF gdzie z głodu żolądek przylepia się do kręgosłupa


@Kasahara: sterydy pozwalają utrzymać niski bf bez takich skutków?