Wpis z mikrobloga

@durielek: pamiętam jak moja mamełę oglądała ze mną kiedyś jakiś random odcinek i na tego w lewym górnym rogu chyba " smok " na niego mówili , to powiedziała , że on wygląda i zachowuje się jak pedofil homoseksualista xD
  • Odpowiedz
@durielek: oglądałam to nawet ostatnio, bo na tvnplayer udostępnili xD Po latach już nie jest takie super (mega dużo suchych tekstów), ale wtedy to był chyba najlepszy serial. Pamiętacie na jakiej stacji to leciało?
  • Odpowiedz
@martapisze: suchary były jednym z elementów humoru jak dla mnie :P Poza tym oglądałem trochę w oryginale i polski dubbing jednak jest dobry. Teksty są śmieszniejsze, mimo że czasem silą się za bardzo na ziomalskość. Też ogląałem trochę na playerze ale tam jest tylko mała część odcinków
  • Odpowiedz
@durielek: oo,o, właśnie, ziomalskość. I te teksty w stylu "starzy są do dupy, tłamszą cię, my jesteśmy buntownikami!" :D Chociaż jak sobie teraz pomyślę, to może rzeczywiście w gimbazjonie był jakiś tam okres bunciku i te sprawy... Niemniej jednak bardzo przyjemnie mi się to po latach oglądało :D Rzeczywiście, mało jest odcinków. Ciekawe, czy dodadzą?
  • Odpowiedz