Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że nikt się nie odniesie do materiału Wardęgi bo to by przyspieszyło kolejny materiał druida.

Myślę że oni to tam rozgrywają po cichu być może chcą to załatwić w sądzie lub poleci ogromny hajs dla Wardęgi za milczenie.

Wyeliminowanie go całkowicie już nie jest możliwe ze względu że to by już nie uszło na sucho taki wypadek Wardęgi.

Dogadają się za plecami kurczaki baxtona wybiela go za miesiąc czy dwa i znowu wszyscy zapomną o wszystkim tylko nie o dubielu ( ͡º ͜ʖ͡º)

zapraszam do dyskusji
#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Influ3nD: Milczenie w tej sytuacji ma sens bo blokuje Wardege - po co ma strzelac teraz? Chyba, ze on tez sie s----i i zwyczajnie zlozy zawiadomienia do służb, ale moim zdaniem powinien to zrobić dwutorowo - zeby nie rozeszlo sie po kosciach w instytucjach, gdzie rozni ludzie maja rozne wplywy - opinia publiczna powinna poznac prawde, a rozliczyc to powinny przy udziale spoleczenstwa jako swiadka postepowania sluzby i instytucje.
  • Odpowiedz
  • 0
@kryminalnykwadrans

Pytanie czy to rozliczenie się uda w tym kraju.

Pandora była taką b---ą a dalej nikt za to nie odpowiedział mimo że na film konopa czekał nawet prezydent. Tak wiem że ta sprawa się toczy, ale wątpię że zakończy się źle dla tych influ z kasą i koneksjami.
  • Odpowiedz
@Influ3nD: imho czekają az sie wardęga wysprzęgli dalej, bo jak teraz zagrają swoją obrone na podstawie obecnych informacji, to wardęga ich dojedzie kontrakatakiem, a tak to jeden przeczekuje drugiego i sprawa troche ostyga a fame ma wiecej czasu na damage control z problemów ktore maja już, typu z zarządem narodowoego itd

Dobra hui powiem to: moim zdaniem maja przeanalizowane ze najbardziej oplaca sie na ten moment siedziec cicho
  • Odpowiedz
@Influ3nD: W 100% nie. Jeszcze większy problem jest taki, że Michał Baron jest tak charakterny, że jak poleci to pociągnie innych. On poleci w koronę pierwszy bo pomijając, że jest zwykłym frajerem - to jest synem naczelnika kryminalnej, a za to jak mówi jego przyjaciel, sztywny git Załęcki jest kolbas w jelito.

To mocno patologiczna sytuacja w której najlepiej byłoby gdyby Michała Barona zwyczajnie nie było, a z drugiej strony
  • Odpowiedz
poleci ogromny hajs dla Wardęgi za milczenie.


@Influ3nD: to byłoby najgorsze co może zrobić wradęga. Rozporek by sobie oko wydłubał i wstawił tam kamerę podczas przekazania tego hajsu a potem by go elegancko u-----i w oczach wszystkich. Plus odzyskali hajs xd
  • Odpowiedz