Wpis z mikrobloga

Podoba mi się polityczne rozegranie z tymi Leopardami. Tak naprawdę nie oferujemy wiele ale sygnał idzie taki że my juz gotowi wiec na kogo czekamy? Stawkę podbijają też brytyjczycy więc presja na Niemcy coraz większa.
No i jak tam somsiedzie poziom solidarności sojuszniczej urus zmalał? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#ukraina #wojna
  • 24
  • Odpowiedz
  • 269
@shmatshiage Dobrze, że nasi mają poparcie mocarstw i gramy rolę lidera Europy środkowej ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Tyle PR uzbierać i osłabić naszych potencjalnych przeciwników, to jest dopiero okazja stulecia.
  • Odpowiedz
@shmatshiage: Mam o rządzie zdanie jakie mam - dość negatywne ale akurat ministerstwo spraw zagranicznych od czasu objęcia teki przez min. Raua oceniam pozytywnie. Być może to też ta nasza narodowa cecha że pod presją działamy skuteczniej doszła do głosu.
  • Odpowiedz
@kolejnekontowypokowe: nikt temu nie przeczy, aczkolwiek wykazują się kreatywna księgowościa żeby to wykazać jakby bardzo chcieli to wykazać. Natomiast mityczna banieczkę sobie wymyśliłes żeby mieć co chlostac.slowem siedzisz we własnej banieczce.

@KubaGold22: patrioty to ponoć Jarka decyzja tak samo jak cofnięte przyjęcie przez błaszczaka
  • Odpowiedz
Podoba mi się polityczne rozegranie z tymi Leopardami. Tak naprawdę nie oferujemy wiele ale sygnał idzie taki że my juz gotowi wiec na kogo czekamy? Stawkę podbijają też brytyjczycy więc presja na Niemcy coraz większa.

No i jak tam somsiedzie poziom solidarności sojuszniczej urus zmalał?


@KubaGold22: taktycznie jak w Normandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KubaGold22: Jesli nasz rzad to #!$%@? i nic na tym nie ugramy, a nasza pozycja w odbudowie Ukrainy bedzie marginalna bo Niemiaszki ustalą jakies nowe zasady, ze firmy budowlane to tylko niemieckie a infrastruktura to francuska dajac nam #!$%@? wielkie 0 to ja juz nie bede mial nadzieji na poprawe czegokolwiek w tym rejonie i kraju. Mamy szanse PRowe zebysmy to my po wygranej wojnie Ukrainy podejmowali kroki by tą Ukraine
  • Odpowiedz
@eskejper:

Weź posłuchaj Wojczala.
Chcesz odbudowywac Ukraine konkurując z Niemcami ktorzy wpomują w swoja gospodarke 200 mld. Euro?

Wojczal dobrze wyklarowal gdzie przewaga Polski.
  • Odpowiedz