Wpis z mikrobloga

Weź się w garsc i zacznij żyć. Znajdz pasję, zainwestuj w siebie tj jakieś kursy może językowe? Jak zaczniesz siebie akceptować i być sam ze sobą szczęśliwy to i miłość się znajdzie


Typowa rada od kobiety, nie przeczę, do pewnego momentu to dobra rada, staram się to robić, ale jest bardzo ciężko. Wbrew temu co myśli autorka tych słów, to nie siedzę na dupie, ciężko pracuje, ale ktoś, kto czytał moje wpisy ten wie. Jednak zadziwia mnie to, że kobiety piszą "miłość się znajdzie", tak łatwo wypowiadać się za kogoś, co innego gdyby ona faktycznie tak twierdziła, że wtedy z kimś mojego wzrostu mogłaby być, ale nie, ona zasłania się innymi kobietami, gdzie raczej doskonale wie, że inne również nie chciałaby kogoś tak niskiego niezależnie od tego, jak bardzo akceptowałby siebie.

Heh, tak samo było kiedy moja koleżanka twierdziła, że wygląd nie ma dla niej znaczenia, pokazałem jej #przemcel, co odpowiedziała? "Ano on nie jest w moim typie, ale na pewno są dziewczyny, którym się podoba!" Po co tak zakłamywać rzeczywistość?
#przegryw #przemyslenia #feels #wzrost
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilhelm99: miłość się znajdzie ale w przypadku gdy jesteś kobietą
a to dlatego, że już tak jest, że typowo to mężczyzna inicjuje interakcje, dlatego kobiety nie muszą robić nic, a i tak partnerzy się znajdują, a już zwłaszcza w dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz
@frank_morze: Dokładnie, kobieta ma depresję? Znajdzie się wiele typów, którzy będą chcieli ją przygarnąć, zaakceptować, pomóc wyjść z depresji.
Facet ma depresje?
"No musisz się wziąć w garść, idź na terapie, a WTEDY miłość się znajdzie" :)
  • Odpowiedz
@wilhelm99: kobiety naturalnie (przynajmniej te które poznałem w życiu) kłamią/są nieszczere, żeby Cię nie urazić, tak już zostały wychowane

Nawet między sobą kłamią, a co dopiero w rozmowie z kumplem/przyjacielem

Takie rozmowy tylko ze szczerymi chłopami.
  • Odpowiedz
@zazulak: ofkors ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mówię tylko i wyłącznie za siebie, bo lubię konstruktywną krytykę

Podejrzewam, że większość facetów na początku by się tym przejmowała, a później zlewali by to.
  • Odpowiedz