Wpis z mikrobloga

@Zord0n: Brak żyroskopu, niska rozdzielczość ekranu przy dużym jego wymiarze, mało RAMu bo 512 MB, dwurdzeniowy procesor, niepodświetlane klawisze nawigacyjne.

Może jak już naprawdę chcesz coś z Windows Phone to weź coś nowszego z linii x30 x35
  • Odpowiedz
@ayasecon: ogranicza mnie budżet możesz zaoferować coś nowego w tej cenie? Bo jak patrzałem po tych nowszych to były nie raz lepsze ale brakowało im jednej funkcji telefonu z której korzystam mega często. LATARKI ( ͡° ʖ̯ ͡°)

edit: 625 nowa jest do kupienia za 430 zł

edit 2: no i te 4,7 cala to jest totalny max. Już z niego nie za wygodnie mi się
  • Odpowiedz
@ayasecon: Androida mam, podziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No właśnie sęk w tym że chciałbym nowy bo co mi po L820 z mega wypasionym aparatem jak całe szkiełko przed obiektywem będzie porysowane i w ogóle zdjęcia nie zrobię. Sam mam telefon, i uważam że telefon to rzecz a nie świętość, często lata po podłodze itp i dlatego niekoniecznie siedzi mi używany kupować...

Ta 820 mnie kusi
  • Odpowiedz
@ayasecon: Mój sgs2 od dwóch lat ma pęknięty ekran i śmiga :D Tylko o aparat chodzi, bo w moim mam tak porysowane to szkiełko od obiektywu, że się już zdjęć nie da robić ;)
  • Odpowiedz
735


@dzester: dwa razy droższa ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakby mnie budżet nie ograniczał to bym się nawet nie zastanawiał. Tak czy tak chciałem brać 630 ale jak można zrobić telefon bez flesza? Żałosne( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzester: Ogromny kaban 5 cali ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam malutkie rączki i 4,7 jest dla mnie już naprawdę dużym wyzwaniem i życiem na krawędzi. Już z dwojga złego wolałbym tą 820. Ale L625 ma mój tata i sobie chwali, ja w sumie też za dużo nie eksploatuję. Wiadomo cały dzień ale ograniczam się do kilku aplikacji, w gry nie gram w ogóle, lista aplikacji na
  • Odpowiedz
ja tam nie widze roznicy w wielkosci 735 a 535 :) i tez mam male raczki :) co najwyzej wykonanie i wyglad wizualny na korzysc 735 :) radzilbym dorzucic uzbierac 2-3 stowki i brac 735 :) napewno bedzie wspierany przez te najblizsze poltora roku lub 2 lata :)
  • Odpowiedz
@Zord0n: Mam 625. Kolory ekranu nie są najlepsze no musze przyznać (porównałem z 620 brata) rozdzielczości nie widzę ze zła mimo że mała, ramu 512 starczy (taki asfalt 8 bez lagu) pytaj jeszcze. O i jesli dajesz więcej niż 300zł za 625 to weź dołóż i inną weź

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Friday5: a znasz jakąś ok 4.5 cala z bebechami mniej więcej jak 820? Nie wiem co brać na razie znalazłem idealna 820 ale to podjadę zobaczyć. Za 440 zł. Nie za drogo?
  • Odpowiedz