#przegryw #oversharing i dziś zaspermiłem do tej barmanki znowu. Napiszę na insta, pewnie jutro, a ta mnie zablokuje albo inny c--j, wyjdę na creepa. Ale mój leksykon mi mówi, że muszę to zrobić. Jest piękna i wyraźnie nie pusta, ani głupia. Największą barierą to zachlany klient vs trzeźwa barmanka. Jakieś inne się uśmiechały d--y, nawet sporo, jedna zajęta blondyna najbardziej się lepila. Facio obok, a ta się trze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oversharing #przegryw miały być 2drinki. Już były 3. Barmanka która na #badoo mi kiedyś dała kosza i którą starałem się zlewać mimo #feels, a ona coś tam dIeń dobry itd. przeszła na drugi bar przypadkiem i jej powiedziałem dlaczego ją olewam... A ona "spoko" i teraz mam do niej mówić cześć. Chociaż wcześniej "wydawało mi się", że ją irytuję, że ją zlewam. Daje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #oversharing
idę w miasto na dyskotekę, życzcie szczęścia... jakiś raport z tego napiszę dla potomnych.

Na #tinder coś zmatchowało, ale jak ją zmatchowało, to niech pierwsza pisze.

Byle się nie skuć i jutro żyć normalnie. 2 driny i przesiadka na wodę. Albo na start woda/tonik z cytryną i lodem.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach