Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

pozytywnyozdupkaindygo


Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Nie ma dnia, żebym nie żałował. Nie dlatego, że tu jestem, albo dlatego, że uważasz, że powinienem. Patrzę wstecz na to, jaki byłem wtedy, młody, głupi dzieciak, który popełnił tę straszną zbrodnię. Chcę z nim porozmawiać. Chcę spróbować przemówić mu do rozsądku, powiedzieć mu, jak się sprawy mają, ale nie mogę. Ten dzieciak już dawno odszedł, a ten staruszek to wszystko, co zostało. Muszę z tym żyć. Zrehabilitowany? To tylko bulwersujące słowo.
Komentarz usunięty przez moderatora
Rocznica
od 08.03.2025
Gadżeciarz
od 10.09.2021
Mikroblogger
od 02.06.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking